Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Laimes formula – Floutings

Kāda ir Tava laimes formula? Kas Tev liek justies brīvi, laimīgi un starojoši? Salonam Floaty ir burvīgs piedāvājums – floutinga sesija, jo Tava laime noteikti sākas pie mums.

Floutings ir īpaši dziļš relaksācijas veids, kura laikā cilvēks atrodas floutinga kapsulā, kurā ir aptuveni 30 cm ūdens. Iespējams, ka Latvijā floutings daudziem ir kaut kas jauns, bet pasaulē floutings ir zināms jau kopš pagājušā gadsimta vidus. Tas nav parasts, bet ļoti īpašs ūdens, jo tam ir pievienots Epsom sāls, kurā ir spēcīga magnija, sēra un skābekļa kombinācija. Šī īpašā kombinācija ļauj cilvēka ķermenim brīvi peldēt ūdenī bez jebkādas piepūles. Floutinga kapsula ir skaņas un gaisamas necaurlaidīga, līdz ar to nav nekādu ārējo kairinātāju, kas varētu izjaukt relaksācijas procesu.

Ierodoties uz floutinga sesiju, galvenais ir būt gatavam ļauties šim procesam, jo mierīgāks būs cilvēks, jo lielāka relaksācijas pakāpe tiks sasniegta. Tikpat cik mēs esam dažādi, tik dažādas ir arī sajūtas pēc floutinga sesijas. Kādam jau pirmā reize sniegs īpašu baudījumu, kādam tikai trešā reize liksies visrelaksējošākā.

Kādi ir ieguvumi no floutinga sesijas:

  • atjaunojas enerģijas līmenis;
  • padziļināta ķermeņa un prāta relaksācija;
  • stresa samazināšanās;
  • laimes sajūtas, radošuma veicināšana;
  • ķermeņa detokss;
  • sportisko sasniegumu uzlabošanās.

Ļoti iespējams, ka Tu izjutīsi vēl citus ieguvums pēc floutinga sesijas, kas padarīs Tavu ikdienu kvalitatīvāku, laimīgāku un radošāku. Vairumam cilvēku ikdiena paiet steigā, daudziem tādas ir arī brīvdienas un nav laika, lai vienkārši atpūstos.

Floutinga sesija ir 1 h gara, atrodot šo laiku vismaz reizi nedēļā, būs jūtams, kā sesijas laikā iegūtā relaksācijas sajūta izmaina ikdienas paradumus. Veltot laiku sev, tas vienmēr atmaksāsies vairākkārt. Izbaudot īpašo floutinga relaksāciju kaut vienu reizi, tā paliks atmiņā vēl ilgi. Ķermenis un prāts atcerēsies šīs īpašās sajūtas un katru reizi būs pateicīgs pie tām atgriežoties.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.