Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kredīta veidi biznesam. Kur noformēt kredītu biznesam?

Mazajam un vidējam biznesam vienmēr nepieciešami papildu līdzekļi dažādiem mērķiem. Parasti tas ir apgrozāmo līdzekļu papildināšanai, tehnikas un iekārtas iegāde, transportlīdzeklim, telpu nomai, mārketingam un citam. Bet ņemiet vērā, ka iepriekš nepieciešams aprēķināt, vai kredīts dos labumu vai, tieši otrādi, radīs vēl lielākas problēmas.

Kredītu veidi biznesam

Paši populārākie kredīta veidi biznesmeņiem:

  • Auto līzings –  auto saņemšana nomā, ar regulāru līzinga līguma maksājumu apmaksu līdz transportlīdzekļa iegādei. Tas ir, līzinga devējs iegādājas automašīnu pēc klienta pieprasījuma, kļūstot par tās īpašnieku, un iznomā to līzinga ņēmējam uz laiku, parasti 3-5 gadiem, par kuru klientam transportlīdzeklis ir jāizpērk;
  • Mērķa kredīts – naudas saņemšana konkrētiem mērķiem. Tā var būt preču iegāde, iekārtas, tehnikas. Bieži vien nauda tiek pārskaitīta nevis uz uzņēmumam, bet gan uz preču/pakalpojumu sniedzēja, pārdevēja kontu. Piemēram, uzņēmējs vienojas ar pārdevēju par preču pasūtījumu, saņem no viņa rēķinu faktūru un dodas ar to uz kredītiestādi. Tas savukārt, ja kredīts ir apstiprināts, pārskaita naudu uz pārdevēja kontu, bet uzņēmējs saņem preci;
  • Kredītlīnija – tas ir kredīta veids, kas kas ļauj aizņēmējam piekļūt noteiktai naudas summai, kuru viņš var izmantot pēc saviem ieskatiem. Atšķirībā no parastā krdīta, kad summa ir iepriekš noteikta un izmaksāta vienā reizē, kredītlīnija nodrošina elastību, kas ļauj aizņēmējam aizņemties un atmaksāt pēc vajadzības.

Vēl daži populāri finanšu produkti biznesam:

  • Overdrafts;
  • Investīciju kredīts;
  • Līzings;
  • Refinansēšana.

Kur noformēt izdevīgu kredītu biznesam

Ja nepieciešams saņemt kredītu auto iegādei, preces uz nomaksu, kredītlīniju vai refinansēšanu uzņēmumam (juridiskai personai), to var izdarīt ar Incredit kompānijas palīdzību. Lai to izdarītu, jāaizpilda pieteikums, kurā jānorāda ikmēneša ienākumi un apgrozījums, uzņēmuma rekvizīti, kā arī aizdevuma summa un mērķis. Ja pieteikums tiks apstiprināts, nauda tiks ieskaitīta uzņēmuma kontā dažu minūšu laikā. Vairāk par kredītiem mazajiem un vidējiem biznesiem lasiet incredit.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.