Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kontaktlēcas aktīvam un mūsdienīgam dzīvesveidam

Vai brilles, kuras izmantojat redzes korekcijai, traucē jums izbaudīt tādu dzīvesveidu, kādu vēlaties? Gribat būt aktīvs, uzsākt jaunu vai pat ekstrēmu hobiju, nedomājot par to, ka varat satraumēt brilles un acis? Esat noguris no briļļu radītajām neērtībām? Ja tā, tad jums ir pēdējais laiks sākt redzes korekcijai izmantot kontaktlēcas

  • Lēcas nebeidzamai kustību brīvībai

Kontaktlēcas ir veidotas tā, lai maksimāli piekļautos acs virsmai, padarot to par apkārtējiem nemanāmu un pašam nēsātājam netraucējošu redzes aksesuāru. Pierodot pie kontaktlēcām, jūs par tām pat aizmirsīsiet. Ar lēcām droši varat kustēties, skriet, dejot, lēkt, skeitot, skrituļot, spēlēt komandu spēles un darīt jebko citu, ko vien jūsu sirds vēlas. Neatkarīgi no tā, vai esat sporta entuziasts vai profesionālis, kontaktlēcas padarīs jūsu ikdienu daudz ērtāku un atbrīvos no raizēm par briļļu drošību.

  • Nekas jūs neaptur sasniegt vairāk

Izvirzot sev personīgos un profesionālos mērķus ne tikai sportā, bet arī jebkurā citā dzīves jomā, redzes problēmas vairs nebūs nekāds šķērslis vai attaisnojums, jo kontaktlēcas spēj efektīvi koriģēt lielāko daļu traucējumu, nodrošinot plašu un skaidru redzeslauku. Iegūstiet pārliecību par sevi, atbrīvojieties no kompleksiem par brillēm un veidojiet tādu vizuālo tēlu, kādu vēlaties.

  • Ērti izmantojiet jebkuru ekipējumu

Daudzos aktīvās atpūtas un sporta veidos nepieciešams izmantot aizsargekipējumu arī uz galvas. Diemžēl brilles var traucēt ekipējuma pareizai lietošanai, tāpēc kontaktlēcas ir lielisks risinājums arī šai situācijai. Ja esat no kādas aktivitātes atteicies tikai tāpēc, ka nevarat uzvilkt ķiveri vai brilles traucē ekipējumam, tad nomainiet tās pret lēcām un izbaudīt jebkuru aktivitāti pilnvērtīgi un droši. 

  • Nēsājiet kontaktlēcas kopā ar saulesbrillēm

Vasarā saulesbrilles ir neaizstājams aksesuārs acu aizsardzībai. Ja izmanto parastās optiskās brilles un nav iegādātas optiskās saulesbrilles, tad acis nesaņem vajadzīgo aizsardzību. Izvēloties redzes korekcijai kontaktlēcas, droši varēsiet nēsāt jebkuras saulesbrilles, kas atbilst jūsu stilam un gaumei.

  • Vienas dienas kontaktlēcas – vēl ērtāk un bezrūpīgāk

Ja jūs no kontaktlēcu izmantošanas attur doma par ilgtermiņa lēcu kopšanu un uzglabāšanu, tad izvēlieties vienas dienas lēcas, kas jau ir sterilā iepakojumā un gatavas lietošanai. Pēc lietošanas lēcas jāizmet un nākamajā dienā jāizmanto jauns pāris. Vienas dienas lēcas ir īpaši ērtas, ja nevēlaties brilles pilnībā nomainīt pret lēcām, bet izmantot to sniegtās priekšrocības tikai tad, kad tas nepieciešams. Vienas dienas lēcas ir laba izvēle arī, lai izmēģinātu kontaktlēcas un pierastu pie to lietošanas.

Kā sākt lietot kontaktlēcas

Lai sāktu redzes korekcijai izmantot kontaktlēcas, svarīgākais solis ir vizīte pie redzes speciālista, kurš veiks acu pārbaudi. Ja jūsu gadījumā lēcas būs droša izvēle, tad optometrists vai oftalmologs izstāstīs visu par lēcu pareizu lietošanu, kopšanu, glabāšanu, kā arī izrakstīs recepti kontaktlēcu iegādei. Bez konsultācijas ar ārstu lietot lēcas nevajadzētu, jo tas var apdraudēt veselību. Pēc vizītes pie ācu ārsta atliek tikai iegādāties kontaktlēcas un sākt tās lietot. Pirmajās dienās var būt neierasta sajūta, kamēr acis pierod, bet tas parasti ātri pāriet.

Pērc kontaktlēcas internetā

Kontaktlēcas ērti un izdevīgi varat iegādāties interneta veikalā Lensor.eu, kur pieejams plašs kvalitatīvu lēcu sortiments. Piedāvājumā tikai 100% oriģinālas lēcas no uzticamiem ražotājiem. Pērciet vienas dienas, mēneša un arī krāsainās kontaktlēcas, kā arī citas optikas preces par pieejamām cenām. Katru dienu arī atlaides komplektiem un daudzām precēm.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.