Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kokšķiedras plāksnes – dabīgs siltināšanas materiāls

Plānojot mājokļa siltināšanas darbus, viens no būtiskākajiem jautājumiem ir piemērota siltināšanas materiāla izvēle. Šobrīd siltināšanas materiāli ir pieejami plašā izvēlē, ļaujot katram piemeklēt savām vajadzībām un vēlmēm atbilstošu risinājumu. Ja dodat priekšroku dabīgiem materiāliem, piemērota izvēle var būt kokšķiedras plāksnes. Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, kādēļ izvēlēties kokšķiedras plāksnes, un ko ņemt vērā pirms to iegādes!

Kādēļ izvēlēties kokšķiedras plāksnes?

Kokšķiedras plāksnes ir parocīgs un ekoloģisks materiāls, kas ir izturīgs pret aukstumu un mitrumu, tādēļ tās ir īpaši piemērotas Latvijas klimatam. Tās piemērotas sienu, grīdu un griestu siltināšanai, kā arī konstrukcijas stiprināšanai un skaņas izolācijai.

Plāksnes tiek izgatavotas no smalkām skujkoku skaidām, kas tiek īpaši apstrādātas, lai nodrošinātu materiāla ilgmūžību. Pateicoties materiāla īpašībām, vasaras laikā telpas tiek pasargātas no uzkaršanas, savukārt ziemā ēkas siena labi saglabā siltumu.

Ko ņemt vērā, izvēloties?

Lai pārliecinātos par to, ka izvēlētais siltināšanas materiāls ir kvalitatīvs un labi pildīs savas funkcijas, pievērsiet uzmanību tā sastāvam. Pirms kokšķiedru plākšņu iegādes pārliecinieties, ka ražošanas procesā tām nav pievienota līme un citas saistvielas, kas var ietekmēt materiāla īpašības.

Pārdošanā ir dažāda veida kokšķiedru plāksnes – piemērotas dažādām prasībām un vajadzībām. Varat izvēlēties plāksnes ar spundi vai bez tās. Plāksnes ar spundi ļauj paveikt siltināšanu daudz vienkāršāk un ātrāk.

Svarīgi ir arī izvērtēt, cik biezs siltinājuma slānis vajadzīgs. Konsultējieties ar zinošu speciālistu, kurš ieteiks labāko risinājumu!

Kokšķiedras plāksnes iespējams izmantot gan vienas pašas, gan kombinējot ar citiem materiāliem, piemēram, ekovati. Jāņem vērā, ka šis materiāls, līdzīgi kā citi siltināšanas materiāli, pirms izmantošanas vairākas dienas jātur telpā ar līdzīgu mitruma līmeni, kā tajā, kur plāksnes tiks izmantotas.

Videstehnika.lv – kvalitatīvi siltināšanas materiāli

Kokšķiedru plāksnes, kā arī citi siltināšanas materiāli ir pieejami interneta veikalā “Vides Tehnika”. Apskatiet piedāvājumu www.videstehnika.lv, lai izvēlētos savām vajadzībām un iespējām piemērotāko risinājumu. Zinošie “Vides Tehnika” speciālisti konsultēs un ieteiks labāko variantu, lai Jūsu mājoklis būtu energoefektīvs un mūsdienīgs. Ieskatieties www.videstehnika.lv un uzziniet vairāk!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.