Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ko darīt, ja atslēga ir bojāta un pēkšņi vairs netiec savā auto?

Jebkuram automašīnas īpašniekam var rasties nepieciešamība pēc mehāniskas auto durvju atvēršanas, ja tās nejauši aizslēgušās, atslēga palikusi aizdedzē vai radušies negaidīti bojājumi, vai jebkāda cita vaina. Ir jauki, ja šādā situācijā atrodaties tuvu mājām, atvieglojot situācijas sarežģītību, taču būdami kilometriem tālu, tas var sagādāt grūtības un nepatīkamas sekas, ja šī problēma tiek risināta pašu spēkiem. Neatkarīgi no attāluma, atbalstu var sniegt auto atslēgu serviss “Atslēgu meistars”, kurš ir šīs nozares līderis Latvijā. Plašās un ilgās 30 gadu pieredzes laikā meistariem automašīnas durvju atvēršana nav sagādājusi problēmas un risinājumi atrasti pat vissarežģītākās drošības klases līmeņa durvīm. Situācijas var būt dažādas, kā, piemēram:

  • Izlādējies akumulators;
  • Aizsalušas durvis vai slēdzene;
  • Automašīnas atslēgu pazaudēšana;
  • Aizdedzē atstātas atslēgas un aizslēgušās durvis;
  • Mehāniski bojājumi automobiļa elektronikā, slēdzenē vai atslēgā.

Atslēgu meistars” aicina apdomāt nedrošas atvēršanas metodes, kas var atstāt nepatīkamas sekas.

Auto durvju atvēršana jāveic ļoti saudzīgi un rūpīgi, liekot lietā speciālus instrumentus, kas neradīs papildus bojājumus vai dārgas un laikietilpīgas sekas. Šīs būtiskās lietas uzsver uzņēmuma speciālisti no “Atslēgu meistars”, sniedzot tehnisko atbalstu un augstākās klases servisu, lai Jūs būtu pārliecināts, ka esat nonācis drošās rokās. Kad eksperti savu darbu būs paveikuši uz Jūsu automašīnas nebūs redzamas nekādas paliekošas sekas.

Tik vienkārši kā 1,2,3!

Problēma – atsūti tās aprakstu uz whatsapp un jau pavisam drīz speciālisti no “Atslēgu meistars” atrisinās Jūsu ķibeli. Auto durvju atvēršanas cena tiek noteikta uzreiz, sazinoties ar speciālistiem pa tālruni +371 26 661 117 vai arī whatsapp čatā. Iesūtiet savas problēmas aprakstu un ļoti operatīvi saņemiet atbildes par turpmāko rīcību un izmaksām. Eksperti reaģē uzreiz pēc zvana saņemšanas un spēj atvērt jebkura modeļa un izlaiduma gada automašīnas durvis, apsolot rūpību un augstas klases servisu. “Atslēgu meistars” lieliskā komanda spēj tikt galā ar visa veida durvīm, visīsākajos termiņos Rīgā un ārpus tās. Ienāc atslegumeistars.lv un noskaidro vairāk.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.