Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kas ietekmē to, cik maksā metāla durvis?

Ārdurvis ir katra mājokļa “seja”, kura sagaida gan pašus dzīvokļa vai mājas iemītniekus, gan arī tā ciemiņus. Durvju izvēle mūsdienās nav viegla, jo piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs, gluži tāpat, kā pašu pircēju vēlmes un vajadzības. Metāla durvis jau vairākus gadus ir bijusi droša un stabila izvēle daudziem, kuri meklē ārdurvis dzīvoklim vai mājai. Taču arī šī materiāla modeļiem ir atšķirīgi dizaini, variācijas un, protams, cenas. Turpinājumā tuvāk aplūkosim to, kā veidojas metāla durvju cena.

Faktori, kas visbiežāk ietekmē to, cik maksā metāla durvis 

Pērkot dažādas preces, tai skaitā, dzelzs durvis, ir lietas, kurām pievēršam izteiktu uzmanību. Viens no šiem faktoriem ir cena. Mēdz teikt, ka uz kvalitātes rēķina taupīt nedrīkst, bet, kā tas izpaužas, iegādājoties ārdurvis privātmājai vai dzīvoklim? Lūk, kādi faktori ietekmē metāla durvju cenu:

  • Materiāla kvalitāte un konstrukcijas biezums – lai metāla ārdurvis kalpotu pietiekoši ilgi un rūpētos par mājokļa aizsardzību, jāraugās, lai tās būtu veidotas atbilstošā kvalitātē. Tas attiecas uz durvju konstrukcijas biezumu, proti, jo biezāks ir materiāls, jo augstāka tā izturība pret ārējo apstākļu ietekmi un triecieniem. Labam metāla durvju rāmim vajadzētu būt vismaz 1,5 mm biezam, savukārt vērtnei jābūt vismaz 1,2 mm biezai. Un attiecīgi biezums arī ietekmē to, cik maksās metāla durvis dzīvoklim vai mājai.
  • Izolācijas esamība un līmenis – labas metāla durvis spēj pasargāt mājokli ne tikai no nelūgtiem viesiem, bet arī no aukstuma, karstuma, vēja un trokšņa otrpus durvīm. Par to rūpējas izolācija un bieži vien augstāks tās līmenis arī ietekmē metāla durvju kopējo cenu.
  • Dizains – tam, kā metāla durvis mājai vai dzīvoklim izskatās, neapšaubāmi ir loma īstā modeļa izvēlē. Viens pircējs dod priekšroku minimālisma stilā veidotām metāla durvīm, bet citiem, iespējams, patīk durvis ar daudz smalkām detaļām un ornamentiem. To vērā ņēmuši arī Baltkrievijas metāla durvju ražotāji MetaLux, kas jau vairāku gadu garumā savu produkciju piedāvā arī pircējiem Latvijā.

Pateicoties materiālu apstrādāšanas iespējām un variācijām, mūsdienās metāla durvīm var izveidot apdari, kas izskatās gluži, kā īsts koks. Tāpat ir pieejami arī modeļi, kas veidoti modernākā dizainā, un patiks mūsdienīgu risinājumu piekritējiem.

  • Slēdzenes veids – viens no svarīgiem durvju elementiem ir to slēdzene. MetaLux metāla durvis aprīkotas ar itāļu uzņēmuma Securemme slēdzenēm. Tās ir augstas kvalitātes, drošas, un vienlaikus arī to cena ir visai pievilcīga. Tas, savukārt, ietekmē arī kopējās izmaksas pērkot metāla durvis.

Ja vēlaties uzstādīt savam mājoklim drošas un pievilcīgas metāla durvis par labu cenu, ielūkojieties M-lux.lv piedāvājumā!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.