Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kalendāri pēc pasūtījuma – efektīvs instruments laika plānošanai

Neskatoties uz digitālo risinājumu pieejamību, klasiskie, drukātie kalendāri joprojām ir ļoti aktuāli. Tos plašā izvēlē piedāvā grāmatnīcas un citas tirdzniecības vietas, tomēr arvien populārāki kļūst arī kalendāri pēc pasūtījuma, kas ļauj īstenot individuālas ieceres, radot unikālu produktu. Šāda veida kalendāru izgatavošana iecienīta gan privātpersonu, gan uzņēmumu vidū.

Lai tiktu pie laba rezultāta, nepietiek vien ar ideju – jāatrod arī labs serviss, kur šo ieceri īstenot. Kalendāru druka šobrīd ir daudzviet pieejams pakalpojums, tomēr ir svarīgi izvēlēties pakalpojuma sniedzēju, kas spēs nodrošināt Jums vajadzīgo kvalitāti.

Poligrafija.lv – viss teicamam rezultātam

Ja arī Jūsu plānos ietilpst kalendāru veidošana, ieskatieties poligrāfijas enivo interneta vietnē poligrafija.lv un iepazīstieties ar plašajām iespējām!

Ilggadējā pieredze ļāvusi piemeklēt viskvalitatīvākos materiālus un tehnoloģijas, lai nodrošinātu lielisku, mūsdienu prasībām atbilstošu rezultātu. Piedāvājumā sienas un galda kalendāru izgatavošana – klients var izvēlēties savām vajadzībām un vēlmēm atbilstošu kalendāra materiālu, veidu, dizainu, tekstu, attēlus un citas detaļas.

Lai pasūtīt kalendāru būtu vienkāršāk, ir pieejami arī jau gatavi kalendāru dizaini – Jums atliks tikai izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko.

Sienas kalendāri

Populāra izvēle ir sienas kalendāri – tie tiek izmantoti gan birojos, gan mājokļos, tādēļ būs laba ideja dāvanai.

Uzņēmumi tos var izmantot kā efektīvu mārketinga instrumentu. Kalendāru var papildināt ar uzņēmuma produkcijas attēliem, logo, kā arī citu informāciju, kas klientiem un sadarbības partneriem par zīmolu atgādinās visa gada garumā. Tāpat kalendārā var iekļaut īpašus atlaižu kodus vai citus piedāvājumus, kas būs patīkams pārsteigums klientiem.

Galda kalendāri

Galda kalendārs ir ne vien gaumīgs, bet arī efektīvs palīgs laika plānošanā. Uzņēmuma enivo piedāvājumā arī eko sērijas kalendāri – gatavoti tikai no ekoloģiskiem materiāliem. Aplūkojiet kalendāru paraugus, lai smeltos iedvesmu!

Kalendāru pasūtīšana poligrafija.lv ir ļoti vienkārša – apskatiet piedāvātās iespējas un pastāstiet par savu ideju enivo darbiniekiem. Jūs saņemsiet ieteikumus par labākajiem risinājumiem un noslēgumā – arī lielisku rezultātu!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.