Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kādus pakalpojumus sniedz autoevakuācijas uzņēmums?

Autoevakuācijas uzņēmums pārvieto transportlīdzekli no viena punktu uz citu, tomēr ne visiem servisiem šis ir vienīgais pakalpojums, ko piedāvāt klientiem. Kāds ir kvalitatīva autoevakuācijas uzņēmuma pakalpojumu klāsts?

Moto tehnika un vieglie auto

Galvenais pakalpojums ir motociklu, vieglo automobiļu transportēšana uz norādīto lokāciju, piemēram, servisu. Avārijas, tehniski bojājumi, riteņu bloķēšanās, akumulatora izlāde, iestigšana, laikapstākļu ietekme un citi iemesli, kas neļauj piedalīties ceļu satiksmē var būt iemesls servisa izsaukšanai.

Sporta, retro auto pārvadāšana

Mēdz būt transportlīdzekļi, ar kuriem nav iespējams vai nav ieteicams pārvietoties ceļu satiksmē, bet tos nepieciešams transportēt no vienas vietas uz citu. Tie var būt gan zemi auto, sporta auto, dažādi retro transportlīdzekļi.

Transportlīdzekļa utilizācija

Viens no pakalpojumiem ir arī transportlīdzekļa nogādāšana uz utilizācijas vietu. Ar tādu transportlīdzekli pārvietoties vairs nav iespējams, tāpēc to uz nepieciešamo vietu var pārvietot tikai ar autoevakuatora palīdzību.

Auto izvilkšana

Auto vadītāji var griezties autoevakuatora servisā arī gadījumā, ja sanācis ar auto kaut kur iesprūst. Grāvji, lielas peļķes, smiltis un citas vietas, kur pašu spēkiem izbraukt vairs nav iespējams un nepieciešama palīdzība.

Nogāde uz CSSD

Iespējams, ka transportlīdzeklis jānogādā uz tehnisko apskati tuvākā ceļu satiksmes drošības direkcijas nodaļā, taču pārvietoties ar to nedrīkst. Attiecīgi kvalitatīvs autoevakuācijas serviss parūpēsies par transportlīdzekļa nogādi CSSD atrašanās vietā.

Nestandarta pārvadājumi

Bez transportlīdzekļu pārvietošanas autoevakuatoru iespējams izsaukt arī dažādu nestandarta kravu, tehnikas pārvadājumiem – piekabes, treileri, krava un citi nestandarta risinājumi. Pakalpojuma sniedzējs detalizēti jāinformē par vajadzību, lai pakalpojumu spētu nodrošināt maksimālu augstā kvalitātē.

Šos un vēl daudzus citus pakalpojumus spēj piedāvāt kvalitatīvs autoevakuācijas uzņēmums, kas nodrošina pilna apjoma servisu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.