Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kādēļ ir vērts ieguldīt ērtās bāra taburetēs mājām?

Pat ja Jums ir neliels dzīvoklis, ir vērts izveidot nelielu telpu ēšanai. Ja nav vietas galdam, būs piemērota galdvirsma vai neliela saliņa, kurām var pievienot praktisku virtuves hokerus. Kādēļ ir jāaprīko šāda vieta un kā pareizi tai izvēlēties virtuves taburetes? Lūk praktiska rokasgrāmata.

Vieta, kas Jums ir nepieciešama

Ēšana stāvus – slikta ideja. Tomēr ne vienmēr ir pietiekami laika, lai novietotu traukus ēdamistabā un izbaudītu to īso laiku, kas ir mūsu rīcībā. Alternatīva – izveidot šādu vietu līdzās galdam, pie virtuves palodzes vai salas. Pietiek vien pievienot tai virtuves bāra krēslus, lai varētu ērtos apstākļos izbaudīt rīta kafiju vai brokastis – kā vienatnē, tā arī tuvinieku lokā.

Virtuves hokeru izvēle

Lai šāda vieta patiešām garantētu komfortu, ir svarīgi rūpīgi pārdomāt bāra taburešu izvēli. Galvenais aspekts – to pareizs augstums, lai sēdeklis nebūtu pārāk tuvu galdvirsmai. Ja tas tā nav, tad ērti sēdēt ir neiespējami. Kopējā likumsakarība – sēdeklim ir jābūt apmēram par 30 cm zemākam par galdvirsmu. Tomēr tas nav vienīgais svarīgais kritērijs. Tāpat ir jāpievērš uzmanība tam, lai izvēlētajam modelim būtu praktisks kāju balsts. Pateicoties tam, Jūs varēsiet ieņemt visērtāko pozu neatkarīgi no Jūsu auguma.

Tas vienmēr ir jāatceras

Ja Jums ir maza virtuve ar nelielu zonu pusdienām, izvēlieties virtuves taburetes, kuras ir iespējams iebīdīt zem galdvirsmas. Tam pateicoties, pēc iecienītās kafijas malkošanas un avīzes izlasīšanas, Jūs varēsiet vienkārši iebīdīt hokeri, lai atbrīvotu papildus vietu istabā. Tādēļ labāk atteikties no bāra krēsli ar augstu atzveltni, kas izvirzīsies ārpus mēbeļu kontūrām, un tos nevarēs iebīdīt zem mēbelēm. Protams, tie ir ērti, bet šajā gadījumā nepiemēroti.

Kā redzat, virtuves hokeru izvēle – būs grūts darbs, lai gan tajos viennozīmīgi ir vērts ieguldīt. Tieši pateicoties tiem, Jūs varat iegūt papildus vietu maltītei – gan vienatnē, gan ar draugiem, protams, atkarībā no esošo vietu skaita.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.