Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kādēļ lietotas automašīnas iegāde varētu būt labākais finanšu lēmums?

Viens no populārākajiem tirgiem Latvijā ir lietoto auto tirgus. Statistika liecina, ka vairāk nekā 60% no Latvijā pārdotajiem auto, ir lietotas automašīnas. Latvijā lietotos auto izvēlas daudz vairāk nekā jaunas vai mazlietotas. Kādēļ? Vai lietoti auto slēpj, ko neticami vērtīgu vai atbilde ir pavisam cita?

Lietotu auto popularitāte galvenokārt ir saistīta ar automašīnu zemajām izmaksām, plašo modeļu un zīmolu pieejamību. Kaut arī daudzi izvēlētos braukt ar jaunu automašīnu, tās ir ļoti dārgas. Turklāt ātri zaudē savu vērtību, kā tikko izbraucot no salona. Kamēr lietotas automašīnas savu vērtību var celt un ir pieejamas par ļoti pieņemamu cenu.

Tie, kas vēlas ietaupīt vai redz auto vērtību tur, kur citi vien metālu, bieži vien izvēlas lietoto auto. Lietotu auto priekšrocības ir gan tehniski labais stāvoklis, gan cena un izdevīgā uzturēšana. Ne tikai zemās izmaksas, pieejamie finansēšanas veidi, kas ir ar ļoti labiem nosacījumiem, bet pieprasījumu pēc lietotiem auto veido arī plašo modeļu un zīmolu pieejamība. Lietoto auto tirgus Latvijā ir ļoti plašs, kas nozīmē, ka auto variantu, kas varētu apmierināt pircēja vēlmes, ir milzīgas. Ja piedāvājums ir tik liels, tad atrast savām vajadzībām interesējošu auto, ir daudz ērtāk. Kamēr jaunu automašīnu tirgū piemeklēt savām vēlmēm piemērotu auto var būt gan sarežģīti, gan ļoti dārgi.

Kaut gan lietoti auto ir par ļoti pieņemamām cenām, tās daudzi iegādājas ar līzinga vai kredīta starpniecību. Pirkt lietotu auto, maksājot vien ikmēneša maksājumu, var būt neticami izdevīgi. Kas kļuvusi par populāru izvēli, jo ir veids kā ieekonomēt. Lietotas automašīnas cena var būt salīdzinoši zema, un izdalot ikmēneša maksājumos, darījums var kļūt īpaši izdevīgs. Maksājums var būt sākot no 20.00 EUR/mēnesī.

Tieši zemo procentu likmju, elastīgo maksājumu, bez pirmās iemaksas un daudzu citu bonusu dēļ, auto līzings Latvijā kļuvis par auto pircēju populārāko finansēšanās veidu.

Lietoto auto cenas un plašais auto klāsts ir galvenie iemesli, kādēļ lietotu auto iegāde uzrāda pozitīvu tendenci. Un katru gadu lietoto auto pirkumu skaits nemitīgi pieaug, uz vienu jaunu auto pārdodot vidēji 5 lietotas.

Katru gadu pieaugot lietoto auto tirgum Latvijā, cilvēkiem ir daudz lielāka iespēja atrast savām vajadzībām un budžetam atbilstošāko automašīnu.

Autocapital.lv ir pieprasīts auto tirgotājs Rīgā un visā Latvijā, kas piedāvā auto līzinga un kredīta iespējas arī ar sabojātu kredītvēsturi, bez oficiāliem ienākumiem un ārzemēs strādājošajiem. Auto līzings līdz pat 15’000EUR ar zemiem ikmēneša % maksājumiem. Plašs mazlietoto un lietoto auto klāsts (vairāk kā 150+ auto). Pārbaudīti auto no Vācijas un visas Eiropas.

Autocapital.lv novērtēs jūsu automašīnas reālo tirgus vērtību, lai jums ir skaidri zināms, kādu summas daļu varēsiet nosegt jaunā auto iegādei.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.