Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kā rīkoties, ja pēkšņi jāmaina slēdzene

Pēkšņi neatveramas durvis ir situācija, ar kuru agri vai vēlu saskarsies gandrīz ikviens. Tehniskas ķibeles durvīm var rasties dažādu iemeslu pēc, visbiežāk, tieši slēdzenes dēļ. Tā var tikt sabojāta, vai nu mēģinot to atmūķēt kādam ļaundarim, vai arī to var sabojāt citi apstākļi – mitrums, aukstums, nolietojums. Tāpat slēdzene var būt nekvalitatīva, vai, pavisam vienkārši, to varam salauzt paši, nolaužot atslēgu.

Situācijas, kad jāmaina slēdzenes, reti var ieplānot. Tie visbiežāk ir ārkārtas gadījumi, kad nepieciešams iekļūt īpašumā, bet tas pēkšņi nav iespējams. Šādās situācijās palīgā jāsauc slēdzeņu SOS servisi. Viens no tādiem – Rīgas SOS Serviss iepazīstina ar šī procesa ilgumu un kas klientam būtu jāņem vērā, ja nepieciešama ārkārtas durvju atvēršana un slēdzenes nomaiņa.

Pirmais solis, kas veicams – servisa izsaukšana. Rīgas SOS Serviss pie klientiem var izbraukt Rīgā un 50 km ap to. Uz tālruņa numuru +371 27065800 nosūtot ziņu WhatsApp servisā, iespējams ātri saņemt konkrētas durvju slēdzenes nomaiņas cenu un aptuveno darbu izpildes laiku. Nepieciešams tikai nosūtīt attēlu un problēmas aprakstu, lai speciālisti varētu saprast, ar kādu slēdzeņu maiņu būs jāstrādā.

Klientam jāveic izvēle – kādu slēdzeni durvīm likt. Var izvēlēties gan tādu, kāda jau bija, gan kādu jaunāku un modernāku. Ieteikts ir sekot paša servisa speciālistu viedoklim un slēdzenes maiņas rezultātā ielikt modernāko risinājumu. Nav iespējams pateikt konkrētas slēdzenes vai durvju remonta cenu. Piemēram, slēdzenes nomaiņa metāla durvīm cenas ziņā būs dārgāka kā koka durvīm, taču arī tad viss atkarīgs no slēdzenes veida.

Rīgas SOS Servisā strādā speciālisti ar vairāk kā 30 gadu pieredzi slēdzeņu servisā. Tie ir profesionāļi, kas spēs tikt galā ar jebkuru mehānisko vai elektronisko slēdzeni vai atslēgu sistēmu. Aicinām nebojāt savu īpašumu un nemēģināt kļūt par atslēdzniekiem pašiem, durvju slēdzenes nomaiņu uzticot profesionāļiem. Vairāk informācijas lasiet RigasSOSserviss.lv mājas lapā.

Klientiem jāņem vērā – izmantojot durvju atvēršanas vai slēdzeņu maiņas pakalpojumus, būs jāspēj pierādīt, ka klientam ir tiesības iekļūt īpašumā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.