Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kā pelnīt naudu ar blokķēdi?

Attēls no unsplash.com

Vai jūs interesētu uzzināt, kā izmantot blokķēdi, lai pelnītu naudu? Tas ir vienkāršāk, nekā vairums cilvēku domā, jo blokķēde ir decentralizēta. Un vēl labākas ziņas: blokķēdes tehnoloģija ļauj ģenerēt naudu, neieguldot visu savu naudu kādā konkrētā kriptovalūtā, piemēram, Bitcoin. Tā kā kriptovalūtas tirdzniecība ir ļoti nepastāvīga, iesācējiem tā var būt riskanta, tāpēc jūs, iespējams, nevēlaties sākt investēt šajā blokķēdes sektorā.

Papildus tirdzniecībai ir vēl vairākas metodes, kā gūt peļņu no blokķēdes. Lai radītu vai iegūtu vērtību, vispirms ir jāsaprot tehnoloģijas infrastruktūra un ekoloģija.

Attēls no unsplash.com

Tirdzniecība

Kā jau iepriekš norādījām, Bitcoin (un citu kriptovalūtu) tirdzniecība var būt riskanta tiem, kas ir iesācēji blokķēdes biznesā, taču tā var būt ļoti ienesīga.

Bitkoineri un kriptovalūtu cienītāji jau kādu laiku ir reklamējuši šo digitālo aktīvu iegūšanas priekšrocības.

Tomēr nav vienkārši iemācīties tirgot kriptovalūtu. Jums būs jāiegādājas daži digitālie aktīvi, lai varētu veikt pareizās tirgus kustības, precīzi saprotot, kad tirgoties, ja vēlaties nopelnīt naudu ar blokķēdi, izmantojot kriptovalūtu tirdzniecību. Lai tas izdotos, jums regulāri jāpraktizē savas tirdzniecības metodes, pētot tehniskās diagrammas, izpētot tendences, sekojot starptautiskām ziņām un pievēršot uzmanību citiem elementiem, kas ietekmē kriptovalūtas vērtības.

Attēls no unsplash.com

Mainings

Izmantojot datora apstrādes jaudu, lai atrisinātu sarežģītas matemātiskas problēmas, var iegūt kriptovalūtu, ko mēdz saukt par kriptovalūtu mainingu. Kamēr profesionāļi izmanto datortehniku ar specializētu arhitektūru, vairāki uzņēmumi ir izveidojuši noderīgu blokķēdes ieguves programmatūru viedtālruņiem un galddatoriem.

Divas galvenās metodes Bitcoin ģenerēšanai šobrīd blokķēdes nozarē ir ASIC ieguve un GPU ieguve.

Ikviens var nopelnīt digitālos līdzekļus tieši savā mobilajā vai personālajā datorā, izmantojot nelielu sākuma naudas summu un jaudīgu tehniku (tam nepieciešams daudz elektroenerģijas). Jebkura jūsu iegūtā kriptovalūta var tikt pārskaitīta uz jūsu parasto bankas kontu FIAT naudas veidā vai izmantota produktu un pakalpojumu iegādei vairākos tiešsaistes tirgos.

Tomēr ir daži trūkumi, par kuriem jādomā. ASIC un GPU ieguves darbības izmantos lielu daļu no jūsu ierīces apstrādes jaudas, kas var palēnināt tās darbību citām vajadzībām.

Blokķēdes izstrāde

Nepieciešamība pēc blokķēdes inženieriem un izstrādātājiem tagad ir plaši izplatīta, neskatoties uz to, ka tehnoloģija joprojām ir sākuma stadijā.

Tiem, kam ir nepieciešamie talanti, šī var būt ideāla iespēja veikt būtiskas karjeras korekcijas.

Turklāt, lai iegūtu blokķēdes kvalifikāciju, jums nav jāatstāj darbs vai jāpārceļas uz citu vietu. Tiešsaistes blokķēdes kursi sniedz jums elastību mācīties jebkurā laikā un vietā, ar savu ātrumu, kā arī iegūt zināšanas un akreditācijas datus, kas jums nepieciešami, lai pievienotos globālajai blokķēdes speciālistu kopienai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.