Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kā pareizi pielīmēt mākslīgās skropstas?

Ja neesat apmierināta ar dabisko skropstu izskatu un vēlaties iegūt izteiksmīgu skatienu, tad pielīmējamas mākslīgās skropstas ir ātrs un efektīvs veids, kā to panākt. Iemesli, kāpēc dāmas arvien biežāk dod priekšroku pielīmējamām skropstām, nevis dodas uz pieaudzēšanu, ir vairāki. Pirmkārt, jau ir iespēja pielikt skropstas mājās tieši tad, kad nepieciešams. Otrkārt, pielīmējamās mākslīgās skropstas ir labs risinājums ballītēm, fotosesijām un citiem atsevišķiem pasākumiem, kad ir vēlme izveidot izteiksmīgu tēlu. Pēc tam tās viegli var noņemt un iegūt ierasto izskatu. Tāpat mākslīgās skropstas, kas pieliktas mājas apstākļos, lielāku popularitāti ieguvušas tieši pandēmijas laikā, jo ir apgrūtinātas iespējas apmeklēt skaistumkopšanas speciālistus. Tāpēc arvien vairāk sieviešu vēlas apgūt prasmes, kā pielikt mākslīgās skropstas.

Kas vajadzīgs, lai pieliktu mākslīgās skropstas?

Lai izveidotu izteiksmīgu skatienu ar mākslīgo skropstu palīdzību mājas apstākļos, vispirms nepieciešams sagatavot visus vajadzīgos piederumus. Protams, vajadzīgas pašas mākslīgās skropstas. Tās var būt skropstas, kuras kopā satur neliela lentīte, kas kalpo kā pielīmēšanas virsma, vai arī pušķīšu veida skropstas. Tādā gadījumā katrs pušķītis būs jāpielīmē atsevišķi. Vairumā gadījumu komplektā ar skropstām ir arī skropstu līme, bet, ja tomēr nav, to var iegādāties arī atsevišķi. Vēl nepieciešams sagatavot pinceti, ar kuru satvert skropstas. Noderēs arī galda spogulis ar palielinājuma efektu, lai labāk varētu redzēt acu zonu un pielikt skropstas precīzi. Nenāks par sliktu sagatavot arī acu laineri un skropstu atliecēju, ja dabiskās skropstas ir taisnas. Dabiskās skropstas pirms tam vēlams arī nokrāsot ar atbilstoša toņa skropstu tušu.

Kā pielīmēt mākslīgās skropstas?

Soli pa solim apskatīsim svarīgākos mākslīgo skropstu pielikšanas soļus. Tos vēlams ievērot, lai iegūtu skaistu un noturīgu rezultātu, kā arī nekaitētu acu veselībai. 

  • Dabisko skropstu sagatavošana

Pirms mākslīgo skropstu pielīmēšanas ir jāsagatavo dabiskās skropstas. Vēlams tās atliekt,  izmantojot skropstu atliecēju, ja tās ir izteikti taisnas, lai izvairītos, ka starp dabiskajām un mākslīgajām skropstām izveidojas atstarpe. Pēc atliekšanas dabiskās skropstas jānoklāj ar atbilstoša toņa tušu, kas saskan ar mākslīgajām skropstām. Var arī jau novilkt ar laineri acu līniju, lai labāk maskētu skropstu pielikšanas vietu.

  • Mākslīgo skropstu sagatavošana

Nākamais solis ir mākslīgo skropstu sagatavošana. Jāatver iepakojums un jāizņem skropstas. Ja tās ir skropstas ar lenti, vēlams tās piemērīt, lai vajadzības garumā koriģētu garumu, nogriežot lieko. Skropstām vajadzētu beigties 1–2 mm pirms iekšējā un ārējā kaktiņa, lai mirkšķināšanas laikā nebūtu diskomforta. Tad skropstām uz lentes jāuzklāj līme. Ar daudzumu nevajag pārspīlēt, bet arī skopoties nav vēlams. Jāatstāj līme uz 20–30 sekundēm iedarboties, lai tā nožūtu un kļūtu piemērota saķerei ar ādu. Ja izmanto pušķīšu skropstas, līme jāuzliek uz katra atsevišķā elementa.

  • Mākslīgo skropstu pielīmēšana

Tad ar pinceti pa vidu jāsatver skropsta un jāpieliek pēc iespējas tuvāk dabisko skropstu augšanas līnijai. Kad precīza vieta nofiksēta, skropsta jāpiespiež, lai izveidotos saķere ar ādu un skropsta labi turētos. Ja izmanto pušķīšu skropstas, katra vienība pakāpeniski jāstiprina pie skropstu līnijas, sākot no vidus. Ieteicams skropstas stiprināt dabisko skropstu starpās, lai veidotos vienmērīgs klājums. Kad mākslīgās skropstas pieliktas, ar lainera palīdzību, ja nepieciešams, var piekoriģēt acu līniju, aizklājot zonas, kur skropstu lente nav perfekti piekļāvusies augšanas līnijai. Mākslīgajām skropstām tušu nav vēlams uzklāt, lai tās varētu arī izmantot atkārtoti.

  • Skropstu noņemšana

Lai skropstas noņemtu, var izmatot kosmētikas noņēmēju, kosmētikas eļļu vai vienkārši ar ūdeni samitrinātu vates disku. Šis process jāveic maigi un saudzīgi, lai netraumētu acis un arī nesabojātu mākslīgās skropstas, kas parasti paredzētas vairākām lietošanas reizēm. Uzklājiet līdzekli uz vates diska, piespiediet, lai tas mīkstina līmi, un tad maigi veiciet noņemšanu. Lai to būtu ērtāk izdarīt, var izmantot pinceti. Labāk arī uzreiz atbrīvot skropstas no līmes paliekām. Tad jāieliek skropstas iepakojumā līdz nākamajai lietošanas reizei.

Vēl daži ieteikumi, ja vēlaties izmantot mākslīgās skropstas skaista un izteiksmīga skatiena izveidošanai mājas apstākļos.

  • Alerģiskas reakcijas gadījumā skropstas nekavējoties jānoņem.
  • Mākslīgās skropstas nevajadzētu aiztikt ar rokām un berzēt.
  • Pirms miega skropstas vienmēr ir jānoņem.
  • Nav ieteicams ilgstoši katru dienu izmantot mākslīgās skropstas.
  • Kontaktlēcu lietotājiem jāievēro papildu piesardzība.
  • Jāizvēlas kvalitatīvas skropstas no uzticama zīmola.

Profesionālas kvalitātes mākslīgās skropstas varat iegādāties e-veikalā SALON LINE.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.