Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kā iemācīties programmēt?

Pētnieki ir noskaidrojuši, ka divas trešdaļas pasaules iedzīvotāju spēj programmēt, attīstot attiecīgās prasmes. Arī CODELEX programmēšanas skolas komanda savā ikdienas praksē ir pārliecinājusies, ka lielākā daļa cilvēku spēj apgūt šo prasmi.

Gribētāju arvien vairāk

Beidzamajos gados arvien vairāk jauniešu par savu nākotnes profesiju izvēlas programmēšanu, taču ļoti bieži arī cilvēki jau pieaugušo vecumā nosliecas mainīt savu karjeru un sāk apgūt programmēšanu.

Aplūkojot vakances un izpētot, kādās profesijās šobrīd iespējams vislabāk nopelnīt, top skaidrs, kāpēc programmēšanu izvēlas apgūt tik daudzi interesenti. Programmēšanas skola ir labs veids, kā šīs iemaņas apgūt salīdzinoši īsā laikā un augstā līmenī.

Uzņēmēji pēc Covid-19 pandēmijas sapratuši, ka biznesam obligāti jābūt sasniedzamam tiešsaistē. Tādējādi tieši vajadzība nodrošināt uzņēmējdarbības nepārtrauktību radījusi pieprasījumu pēc jauniem izstrādātājiem, testētājiem, sistēmu administratoriem un citiem programmēšanas profesionāļiem.

Ātri un kvalitatīvi

Lai apgūtu pamata programmēšanas prasmes, pietiek ar pāris mēnešu intensīviem kursiem, kādus piedāvā CODELEX. Minētie kursi ir piemēroti gan vidusskolu beidzējiem, gan arī cilvēkiem, kas vēlas mainīt savu esošo profesiju.

Kursi pieejami dažādos sagatavotības līmeņos, līdz ar to priekšzināšanas nav obligātas. Tā kā tie ir tiešām intensīvi, jārēķinās, ka mācību laiku būs ļoti grūti savienot ar darbu vai citām mācībām, tāpēc programmēšanas apguvei būs jāvelta daudz enerģijas. Visu šo procesu uzrauga un atbalsta profesionāli mācībspēki.

Veiksmes stāsti iedvesmo

CODELEX “kontā” ir daudzi veiksmes stāsti par cilvēkiem, kuriem programmēšana ir palīdzējusi mainīt dzīvi. Daudzi absolventi arī atzīst, ka tā ir izrādījusies ne tikai iespēja iegūt jaunas zināšanas, bet arī apgūt jaunu un mūsdienīgāku domāšanas veidu.

Viens no veiksmes stāstiem ir par bijušo frizieri Alisi, kura bija nogurusi no esošās profesijas un nepastāvīgajiem ienākumiem, tāpēc nolēma mainīt dzīvi, apgūstot programmēšanu. Tas ne tikai ļāvis būtiski palielināt ienākumus, bet arī uzlabojis pašsajūtu – ikdiena kļuvusi mierīgāka, pārliecība par sevi – augstāka. Starp citu, Alise strādā nu jau vairāk kā trīs gadus.

Ieskaties CODELEX piedāvājumā! Iespējams, tas motivēs apgūt ko jaunu un veikt nozīmīgu pagrieziena punktu karjerā!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.