Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kā attīstīt biznesu Alūksnē ar sludinājumu platformu Dalder.lv

Latvijas e-reklāmas tirgū ir veiksmīgi startējusi inovatīva reklāmas platforma Dalder.lv – līdz šim nebijusi unikāla e-sludinājumu datubāze, kuras pamatā ir klasiskas sludinājumu servera īpašības.

Dalder.lv detalizētais administratīvais iedalījums nozīmē, ka katrai pilsētai, novadam un pagastam savs sludinājumu dēlis – visi aktuālākie sludinājumi Alūksnes novadā tagad sastopami vienkopus.

Dalder.lv pamata funkciju izmantošana vienmēr būs bez maksas. Moderatoru komanda ir gatavi palīdzēt gan telefoniski, gan atbildot uz e-pastiem, gan arī sociālo tīklu profilos.

Gatavi tehniskie apraksti sludinājumu izveidei

Sludinājumi Dalder.lv par darba vakancēm, pateicoties profesionāli izveidotiem CV tehniskajiem raksturlielumiem, var tikt izveidoti ar dažiem klikšķiem. Tāpat var izveidot arī ierakstus par dažādām precēm vai pakalpojumiem.

Advancēta pieeja – transakcijas atsauksmes un jaunumu saņemšana

Lietotāju atsauksmes ir ļoti svarīgas. Tās garantē darījuma kvalitāti un ticamību. Pašlaik Latvijā virtuālo atsauksmju ticamības līmenis ir pārsvarā anonīms un līdz ar to ārkārtīgi zems. Portāls Dalder.lv tuvākajā nākotnē piedāvās transakciju atsauksmes, t.i. komentēšana būs iespējama tikai pēc darījuma veikšanas.

Iespēja pierakstīties jaunumu saņemšanai par konkrētiem sludinājumiem ietaupa lietotāja laiku un atvieglo platformas lietošanu. Piedevām platformā ir pieejams arī čats – lieotāju savstarpējā sarakste. Parocīga lietošanā ir platformas mobilā versija.

Mikro mājaslapa bez maksas

21. gadsimtā uzņēmēja digitālā klātbūtne var būt noteicoša, taču ne visi mazie un vidējie uzņēmēji var atļauties savas mājaslapas. Ja kādam uzņēmējam ir aktuāls bizness, bezmaksas reklāma un sludinājumi Alūksnē, Dalder.lv piedāvā unikālu iespēju uz savas platformas izveidot mikro mājaslapu. Vairs nav nepeiciešamas specifiskas zināšanas, finanšu resursi, lai to izveidotu un uzturētu – Dalder.lv moderatori vienmēr gatavi palīdzēt ar konsultācijām.

Esi viens no pirmajiem, kas sniedz informāciju dalder.lv – steidzies būt viens no pirmajiem 1000 reģistrētajiem lietotājiem un saņem dāvanā 50 EUR portāla maksas funkciju izmantošanai!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.