Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jautājumi, uz kuriem jāatbild pirms vannas istabas remonta

Vannas istabas platība bieži vien ir salīdzinoši maza, bet tas nenozīmē, ka remonts būs vienkāršs un izmaksās maz. Tādēļ, lai pēc iespējas labāk izmantotu pieejamos līdzekļus un rezultāts iepriecinātu daudzu gadu garumā, ir rūpīgi jāizvērtē savas vēlmes un vajadzības, kā arī jāsastāda remonta plāns. Un tikai pēc tam var droši ķerties klāt remontam. Turpinājumā sekos svarīgākie jautājumi, ko izvērtēt pirms remonta uzsākšanas. 

Kāds grīdas segums vannas istabai ir vislabākais? 

Ir vairāki grīdas seguma veidi, kas piemēroti šai telpai, bet svarīgākais aspekts, kas noteikti jāņem vērā, ir drošība. Ja dodat priekšroku klasiskam risinājumam – flīzēm, labs risinājums būs neslīdošās keramikas flīzes. 

Tāpat vannas istabas grīdai var izvēlēties linoleju, labs variants ir arī vinila grīdas. 

Kur un kā tiks uzglabātas mantas? 

Laicīgi jādomā arī par vannasistabas piederumu uzglabāšanu. Īpaši aktuāls šis jautājums ir mazās telpās. Šādā gadījumā labi noderēs sienas plaukti, skapītis zem izlietnes un stūra plaukti. Praktisks risinājums ir arī sienas nišas. 

Dot priekšroku dušai vai vannai?

Šis jautājums lielākoties atkarīgs no gaumes un ieradumiem, kā arī telpas platības. Mazās vannasistabās populārāka ir duškabīnes izvēle, jo tas ļauj ietaupīt vietu, tomēr šobrīd, kad pieejamas arī kompaktas vannas, maza telpas platība noteikti nav šķērslis izvēlēties vannu. 

Cik liela nozīme ir labai ventilācijai? 

Vannas istabā ir augsts mitruma līmenis, tādēļ laba ventilācijas sistēma ir ļoti svarīga. Ja vannaistabā nav loga, tad jāierīko ventilators. Lieliski, ja ventilācijas sistēma ir ar ieslēgšanas un izslēgšanas funkciju. 

Kvalitatīvi būvmateriāli un piederumi Jūsu vannas istabas remontam un citiem mājokļa labiekārtošanas darbiem pieejami Baumit Latvia

Baumit – tie ir profesionāli būvmateriāli, ko izmanto labākie speciālisti. Būvmateriāli internetā – www.baumit.lv.  –  ļaus iepazīties ar piedāvājumu un izvērtēt, kāda ir būvmateriālu cena, savukārt Baumit risinājumi nopērkami pie tirdzniecības partneriem visā Latvijā, kā arī Baumit ‘’Life’’ centros. Izvēlieties kvalitāti, kas nodrošinās mūsdienīgu un ilgtspējīgu rezultātu!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.