Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jaunās paaudzes televīzija visām paaudzēm – Apple TV

Apple jau sen vairs nav tikai telefonu un datoru ražotājs, uzņēmums piedāvā planšetdatorus, viedpulksteņus, vienu no jaunākajiem hitiem – bezvadu austiņas AirPods, kā arī Apple TV. Šīs ierīces un digitālie rīki ir lieliski, jo atvieglo un uzlabo mūsu dzīvi, kā arī ienes jaunas vēsmas un tendences tehnoloģiju pasaulē. Vairāk par Apple TV priekšrocībām mūsdienīgā mājsaimniecībā stāsta IT uzņēmums “Capital”.

21. gadsimta televīzija

Viena no parādībām, kas mūsdienu dzīvēs un dzīvokļos ne vienmēr ir sastopama, – televīzija un televizors. Televīzija vairs nav nepieciešama, lai skatītos filmas un seriālus, jo viss audiovizuālais saturs ir pieejams personīgajā datorā. Apple ir atdzīvinājis televizoru nepieciešamību, nākot klajā ar Apple TV, kas ļauj visu saturu pārnest uz daudz lielākiem ekrāniem, tādā veidā pilnībā izbaudot dažādus vizuālus piedzīvojumus.

Tā ir jaunās paaudzes televīzija, kas piedāvā visdažādāko saturu – sākot no spēlēm un multfilmām, līdz dokumentālajām filmām un jaunākajiem seriāliem. Apple TV piedāvātās iespējas varēs izbaudīt visi ģimenes locekļi, jo pakalpojumu no viena profila var izmantot līdz pat sešiem cilvēkiem.

Apple TV savienojas ne tikai ar Apple ierīcēm

Apple TV lietotni var lietot gan savā portatīvajā datorā, gan pieslēgt pie TV ekrāna, gan skatīties telefonā vai iPad ierīcē. Šī ir privilēģija, kas noder, ja vēlaties, piemēram, no viesistabas pāriet uz virtuvi un turpināt skatīties vai klausīties iesākto pārraidi citā ierīcē.

Apple TV komplekts

Apple TV ir nosaukums gan Apple piedāvātajam pakalpojumam – interaktīvajai televīzijai, gan arī ierīcei, kas ļauj šo pakalpojumu izmantot. Apple TV 4K ir maza, melna kastīte, kura pārraida četrreiz vairāk pikseļu nekā standarta HD (angļu val. high-definition – augsta izšķirtspēja) kvalitātē pierasts. Komplektā nāk arī skārienjūtīga televīzijas pults, kas ir ērta, jo nav jāspiež pogas, lietotājs var pārvietoties pa televizora ekrānu tāpat, kā ierasts savā mobilajā ierīcē. Tā kā ir pieejama pults, ekrānu var novietot acīm drošā un veselīgā attālumā.

Ko var noskatīties, izmantojot Apple TV?

Šajā straumēšanas vietnē ir iespējams skatīties kritiķu atzītos Apple Originals jeb oriģinālu saturu, ko uzņēmums radījis tieši saviem klientiem. Pavisam noteikti saturs būs interesants dažādām gaumēm.

Apple piedāvā gan Opras grāmatu klubu, gan filmu par grupu Beastie Boys, gan pēdējā gada vienu no skaļākajiem seriāliem The Morning Show (“Rīta šovs”), kā arī unikālo un brīnišķīgo seriālu Little America (“Mazā Amerika”), kurš vēsta par Amerikas imigrantu dažadajiem dzīvesstāstiem. Savukārt bērni priecāsies redzēt Snoopy in Space (“Snūpijs kosmosā”), Ghostwriter (“Spoku rakstnieks”) vai Helpsters (“Palīgi”).

Ja neatradās tas, ko sirds kāro Apple Originals piedāvājumā, varat izmantot pārējos straumēšanas servisus un kanālus, piemēram Disney+, BBC, CNN, HBO, Showtime, MTV Hits un vēl daudzus citus.

Personalizēts saturs

Pateicoties tam, ka televīzija izmanto App Store, tajā ir pieejamas arī spēles un mūzika, viss, ko pierasts atrast un skatīties vai klausīties savā mobilajā ierīcē. Sporta mīļotāji šajā televīzijā var skatīties savas iecienītās spēles gan tiešraidē, gan atkārtojumos. Lietotnē var izvēlēties un pierakstīties tikai tiem kanāliem, kurus skatāties – tā ir televīzija, kas ir vēl vairāk personalizēta, nekā jau zināmā interaktīvā televīzija. Tā nav vienīgā priekšrocība, jo Izmantojot iTunes lietotni var iznomāt vai nopirkt tikko iznākušas filmas, kas vēl pat nav parādījušās Latvijas kinoteātros, kas ir lieliska iespēja nepacietīgajiem kinomīļiem.

Ar Apple TV jebkurš ekrāns var kļūt par televīzijas ekrānu. Tā ir moderna televīzija un Apple ir devis iespēju tai atdzimt mūsu mājokļos jaunā, uzlabotā versijā. Ja šķiet, ka Apple TV ir tieši tas, kas vajadzīgs mājokļa labiekārtošanai, ieskaties internetveikalā Capital.lv! IT uzņēmums “Capital” ir oficiālais Apple izplatītājs Latvijā – tur atradīsi gan labus piedāvājumus, gan zinošus speciālistus, kas palīdzēs izvēlēties sevi piemērotāko ierīci un atbildēs uz visiem jautājumiem.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.