Reklāma

Jaunas auto riepas par labākajām cenām

Kvalitatīvas un sezonai piemērotas riepas ir viens no galvenajiem automašīnas elementiem, kas garantē drošību uz ceļa – labu saķeri ar segumu, teicamu vadāmību un stabilitāti, kā arī spēju droši veikt bremzēšanu. Tāpēc katra auto īpašnieka pienākums ir regulāri sekot līdzi riepu stāvoklim, ka arī laikus nomainīt nolietotās riepas, kas vairs nav drošas, pret jaunām.

Tā kā pilna riepu komplekta iegāde var krietni patukšot maciņu, pircēji parasti neķer pirmo, kas gadās, bet meklē, kur iegādāties labas kvalitātes riepas par izdevīgāku cenu. Viena no populārām izvēlēm ir “Riepu Garāžas” servisi vai interneta veikals, kur vienuviet pieejams lielākais riepu klāsts no visiem populārākajiem zīmoliem.

“Riepu Garāža” – riepu tirdzniecība un serviss

“Riepu Garāža” ir viens no vadošajiem jaunu un lietotu riepu, kā arī disku mazumtirgotājiem Latvijā, kas nodrošina klientiem plašu izvēli visās cenu kategorijās un riepas no pašiem populārākajiem un uzticamākajiem ražotājiem. Preču sortiments “Riepu Garāžas” servisos un interneta veikalā veidots, lai ikviens klients varētu atrast savām vajadzībām un auto modelim piemērotas riepas, kas uzticami kalpos vairākas sezonas.

Sortimentā atrodamas riepas no tādiem zīmoliem kā Continental, Bridgestone, Michelin, Hankook, Pirelli, Sailun, GoodYear, Kormoran, Laufenn, Dunlop, Altenzo un daudziem citiem. “Riepu Garāžā” iespējams ne tikai iegādāties riepas, bet arī saņemt riepu maiņas un balansēšanas pakalpojumu, kas tiek veikts ar modernāko tehniku, garantējot ātru un kvalitatīvu rezultātu. Tāpat visos sešos servisos arī pieejami riepu un disku remontdarbi, riteņu ģeometrijas regulēšana, riepu uzpilde ar slāpekli, riepu spiediena sensoru uzstādīšana un programmēšana un citi aktuāli pakalpojumi.

Uzticamas ziemas un vasaras riepas katram auto

Plašajā preču klāstā atrodamas gan teicamas ziemas un vasaras riepas, gan uzticamas vissezonas riepas. Katrām no tām ir savas unikālās īpašības, kas nodrošina to veiktspēju tām paredzētajos ceļa un laika apstākļos. 

  • Ziemas riepas ir ar mīkstāku gumiju un dziļāku protektoru, kā arī specifisku protektora zīmējumu, lai nodrošinātu labu saķeri ar ceļu aukstā laikā, uz ledus un sniega. Šīs riepas savas īpašības vislabāk parāda tieši zemākā gaisa temperatūrā, kas ir zem nulles un nedaudz virs tās. Lietojot ziemas riepas vasarā, kas teorētiski nav aizliegts, tās strauji zaudē protektoru un arī nespēj nodrošināt pietiekami labu saķeri ar ceļu. “Riepu Garāžā” pieejamas gan Skandināvijas, gan Eiropas tipa ziemas riepas, kā arī riepas ar radzēm īpaši apgrūtinošiem braukšanas apstākļiem.
  • Vasaras riepas ir cietākas, salīdzinot ar ziemas riepām, tām ir atšķirīgs gumijas sastāvs un protektora raksts. Šo riepu uzdevums ir saglabāt teicamu vadāmību un saķeri uz slapja un sausa ceļa seguma arī ar lielāku braukšanas ātrumu. Protektora zīmējums var būt veidots tā, lai labāk izspiestu ūdeni zem riepām un mazinātu akvaplanēšanas risku. 
  • Vissezonas riepas parasti nerekomendē tiem, kuri ikdienā brauc daudz un pa dažādiem apstākļiem, jo šis riepas savā ziņā ir kompromiss starp ziemas un vasaras riepām. Tās vislabāk spēj sevi parādīt labos apstākļos un nelielos izbraucienos. Paaugstinātas bīstamības situācijās šīs riepas nenodrošinās tikpat labu veiktspēju un drošību kā ziemas vai vasaras riepas, kuras speciāli tam ir radītas.

“Riepu Garāžā” pieejamas ne tikai pilnībā jaunas riepas, bet arī lietotas. Visas lietotās riepas ir rūpīgi pārbaudītas un ir ar atbilstošu kvalitāti. To protektors ir virs minimālā atļautā rādītāja. Lietotas riepas, protams, nav pirmā ieteicamā izvēle, bet gadījumā, kad jāmeklē finansiāli pieejamākais risinājums, tad šis ir veids, kā aprīkot auto ar drošām un vismaz konkrētajā sezonā derīgām riepām. Un tas vienmēr ir labāk, nekā braukt bez sezonas riepām vai tādām, kurām ir neatbilstošs stāvoklis.

Ērta iegāde uz vietas vai interneta veikalā

Iegādāties riepas savai automašīnai “Riepu Garāžā” ir tiešām vienkārši. Katrs var izvēlēties sev ērtāko variantu. Apskatīt un izvēlēties riepas var klātienē jebkurā no sešiem riepu servisiem, kuri atrodas visā Rīgā. Tāpat ērti un ātri iepirkties var arī interneta veikalā, kur savam auto piemērotāko riepu atlasi iespējams veikt pēc dažādiem kritērijiem – diametra, augstuma, platuma, zīmola, stāvokļa un citiem parametriem. Iegādātās riepas ar kurjeru tiek nogādātās uz jebkuru vietu Latvijā. Ja nepieciešams, pieredzējuši speciālisti konsultē un palīdz izvēlēties piemērotākās riepas katra klienta vajadzībām.

Apskatiet plašo riepu klāstu un izvēlieties īstās savam auto e-veikalā riepugaraza.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.