Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ieteikumi, kā padarīt drēbju skapi ietilpīgāku

Lai iekārtotu tiešām ietilpīgu skapi drēbēm, kurpēm vai aksesuāriem, būtiski ir pievērst uzmanību pārdomātiem mantu glabāšanas risinājumiem, kas ļauj maksimāli izmantot pieejamo telpu. Organizēta mantu glabāšana un visas pieejamās vietas izmantošana ļaus daudz efektīvāk risināt vienmēr trūkstošās vietas jautājumu nekā cenšanās palielināt tikai skapja izmēru. Viennozīmīgi, lai arī cik liela vieta telpā tiktu atvēlēta mantu glabāšanai, tā vienmēr tiks piepildīta. Tāpēc noteikti noderēs šie vienkāršie ieteikumi.

Plāni drēbju pakaramie

Biezi koka drēbju pakaramie īpaši nelielos skapjos aizņem pārāk daudz vietas. To vietā var izmantot plānus drēbju pakaramos ar neslīdošu samta apdari, kas ļaus ietaupīt vietu skapī un nebojās drēbes.

Skapī nav neizmantotu plakņu

Ja skapji ir ar veramām durvīm, tās no iekšpuses ir iespējams izmantot par papildus glabāšanas plaknēm – kurpēm, cepurēm un citiem aksesuāriem. Pārdomāti stiprinājumi ļaus maksimāli izmantot pieejamo platību, neietekmējot vizuālo izskatu. Turklāt, mūsdienās pieejami arī ērti stūra risinājumi mantu vai drēbju glabāšanai.

Maksimāli izmantota vertikālā telpa

Skapji šķitīs ietilpīgāki, ja maksimāli tiks izmantota visa pieejamā vertikālā telpa. Plaukti, atvilktnes un citi mantu glabātuvju veidi ar daudzveidīgiem stiprinājumiem, ļauj maksimāli izmantot visu pieejamo vertikālo telpu virs un zem drēbēm. It īpaši, ja skapja konstrukcija ļauj mantu glabātuves novietot arī uz grīdas.

Asprātīga pieejamo stiprinājumu pielietošana

Ietaupīt vietu skapī var palīdzēt arī radošums. Esošo mantu glabāšanas risinājumus vai stiprinājumus var izmantošana jauniem, konkrētajai situācijai atbilstošiem mērķiem. Piemēram, ja ražotājs stiprinājumus ir paredzējis kurpju novietošanai, tas vēl nenozīmē, ka tas nav piemērots, piemēram, aksesuāru glabāšanai.

Apgaismojums

Skapji šķitīs vizuāli lielāki un būs arī viss labāk redzams, ja tajos ierīkot iekšējo mēbeļu apgaismojumu. Labāka mantu pārredzamība palīdzēs efektīvāk izmantot pieejamo telpu un atvieglos mantu šķirošanu, jo neļaus tajā uzkrāties nepamanītām un vairs nevajadzīgām drēbēm vai aksesuāriem.

Der atzīmēt, ka savas garderobes regulāra pārskatīšana, atstājot tajā tikai tās drēbes, kuras tiešām tiek izmantotas, palīdzēs ietaupīt tik nepieciešamo vietu skapī. 

Kad tiek meklēti drēbju skapji, labāk dot priekšroku pārbaudītai vietai. Mēbeļu salona “Kate” plašais mēbeļu klāsts ļaus atrast vispiemērotāko garderobes vai skapja risinājumu jebkura stila interjeram. Ieskatieties interneta veikala piedāvājumā – www.kate.lv, lai atrastu savām vajadzībām piemērotāko skapi un citas mēbeles, kas noteikti attaisnos Jūsu cerības.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.