Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Iegūstiet sirdsmieru par bērna drošību ar viedpulksteņa palīdzību

Cik reizes ir gadījies, ka jūsu bērns nebrīdinot, dodas ciemos pie klasesbiedra vai pastaigā ar draugiem? Mūsdienās ir pieejami vairāki varianti, kas nodrošinās mieru un vecāku nervu drošību, un viens no tiem ir bērnu viedpulkstenis, kas nav tikai ierīce, kas rāda laiku, vai ļauj bērnam justies kā pieaugušajam, tas ir arī drošības līdzeklis, pateicoties kuram vecāki var mazāk uztraukties par savu bērnu un viņa atrašanās vietu.

Tirgus piedāvā plašu viedpulksteņu klāstu, kas pārsteidz ne tikai ar stilu un krāsu dažādību, bet arī ar savu funkcionalitāti. Bērnu viedpulksteņi ar tālruņa funkciju ļauj veikt un saņemt zvanus un ziņojumus, sūtīt SOS signālu vecākiem, reģistrē informāciju par bērna kustībām noteiktā laika posmā ar GPS, LBS vai Wi-Fi palīdzību, nosaka un skaita fitnesa parametrus – kalorijas, soļus, kilometrus, bet daži modeļi ir aprīkoti ar rokas sensoru: ja bērns noņem ierīci, vecāki par to saņems īpašu ziņojumu. Ja pulkstenis ir aprīkots ar SIM kartes slotu, ievietojot tajā SIM karti, jūs jebkurā laikā varat piezvanīt savam bērnam tieši uz viedpulksteni. Bērns varēs atbildēt caur mikrofonu, izmantojot skaļruni. Bet ārkārtas situācijas gadījumā palīdzēs SOS poga, ar kuras palīdzību bērns var nosūtīt īsziņu saviem tuviniekiem, jo stresa situācijās nosūtīt vecākiem signālu no pulksteņa, nospiežot tikai vienu pogu, ir daudz vieglāk nekā no viedtālruņa. Tāpat, daži bērnu viedpulksteņi ir aprīkoti ar audio uzraudzības funkciju, un vecāki var “noklausīties”, kas notiek bērnam apkārt.

Viedpulksteņi ļauj reālā laikā izsekot bērna atrašanās vietu un redzēt viņa pārvietošanas kartē viedtālrunī. Bet svarīgi atcerēties, ka piedāvātās GPS un LBS tehnoloģijas atšķiras. GPS viedpulkstenī, uztverot satelītu signālus, nodrošina iespēju sekot bērna atrašanās vietai reālajā laikā un bērna atrašanas vietu iespējams noteikt ar precizitāti līdz 10 metriem, piemēram, parkā vai citā atklātā vietā, vai līdz 100 metriem uz ielas, kur ēkas ierobežo uztveršanu. Savukārt LBS tehnoloģija viedpulkstenī ļauj iegūt aptuvenas koordinātas par bērna atrašanās vietu, pamatojoties uz jūsu izvēlētā mobilā operatora bāzes stacijām.

Ar GPS aprīkots viedpulkstenis bērnam būs noderīgs jebkurā vecumā, to var iegādāties pat no brīža, kad bērns sāk staigāt. Vietās ar lielu cilvēku plūsmu, piemērām, lielveikalos, lidostās, parkos un rotaļlaukumos pastāv risks, ka bērns var viegli apmaldīties, tāpēc viedpulkstenis vienmēr palīdzēs noteikt viņa atrašanas vietu. Tāpat arī laikā, kad sākas pirmās pastaigas bez vecāku klātbūtnes, braucieni sabiedriskajā transportā, draugu satikšanās, pirmais ceļš uz skolu vai atgriešanas no treniņa vēlā ziemas vakarā, šāds viedpulkstenis ir neaizvietojams.

Bērnu viedpulksteņi sniedz bērnam lielāku brīvību, jo viņam nav visu laiku jāpaliek vecāku redzeslokā, savukārt vecākiem tik jāpaskatās viedtālruņa lietojumprogrammā, lai uzzinātu, kur atrodas viņu bērns, ar ko viņš ir aizņemts un kas notiek apkārt. Turklāt šādi viedpulksteņi jau no bērnības māca bērniem būt patstāvīgiem un atbildīgiem. Interneta veikals rdveikals.lv piedāvā vairāk nekā 500 viedpulksteņu un fitnesa aproču modeļus gan maziem bērniem, gan pusaudžiem, gan arī pieaugušajiem. Stilīgs vai klasisks dizains, ergonomiski materiāli un plaša funkcionalitāte – izvēlieties sev tīkamāko!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.