Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Emocijas, pieredze un adrenalīns – iemesli, kādēļ kartings ir izcila dāvana

Kopš 20. gadsimta 50-tajiem gadiem, kad aizsākās kartinga trašu būvniecība un pirmo sacensību organizēšana, kartings ir kļuvis par iemīļotu brīvā laika pavadīšanas veidu. Specializēto mikroautomobiļu sasniegtais ātrums un trases trajektorijas īpatnības ar dažādu pagriezienu un līkumu kombinācijām rada ne tikai pozitīvas emocijas, sacenšoties vai izmēģinot kaut ko jaunu, bet arī dod iespēju attīstīt un pilnveidot savas braukšanas prasmes. Tādēļ kartings var būt interesanta un aizraujoša aktīvā laika pavadīšanas nodarbe ikvienam, neatkarīgi no dalībnieka iepriekšējās pieredzes. 

Vai dalībai kartingā ir kādi vecuma ierobežojumi?

Kartings ir brīvā laika aktivitāte, kas ir pieejama dažāda vecuma un pieredzes cilvēkiem. Atsevišķās trasēs ar bērniem piemērotiem mikroautomobiļiem var sākt braukt bērni no sešu gadu vecuma, pirms tam izejot nelielu apmācību.

Arī pieaugušie, kam nav bijusi iepriekšēja automašīnas vai kartinga vadīšanas pieredze, trases darbinieku vadībā var apgūt nepieciešamās pamatprasmes un trasē izvēlēties savām iemaņām atbilstošu ātrumu.

Savukārt, pieredzējušiem kartinga braucējiem ir pieejami jaudīgāki mikroautomobiļi vai sarežģītākas konfigurācijas trases, lai turpinātu attīstīt savas kartinga vadīšanas iemaņas. Tādējādi kartings var kļūt par vienojošu aktivitāti draugu, ģimenes vai darba kolēģu vidū.

Kādu pieredzi un emocijas var sniegt kartings?

Kartings ir kļuvis par iemīļotu un populāru brīvā laika pavadīšanas nodarbi, pateicoties plašajai emociju gammai, ko spēj sniegt ātrums un sacensību gars drošos trases apstākļos.

Kartinga brauciena brīdī var domāt tikai par trases nākošo līkumu un tuvākajiem sāncenšiem, tādēļ kartings var būt arī lielisks veids aizmirst ikdienas problēmas un samazināt stresu, vienlaicīgi attīstot reakcijas ātrumu un spēju reaģēt uz nestandarta situācijām.

Šis prasmes palīdz gan lēmumu pieņemšanā ikdienas situācijās, gan veicina izpratni par autovadīšanas principiem un pārliecību par savām spējām.

Kad tiek izvēlēti kartingi, cenas lielumu nosaka laika limits trasē. Dāvanu Serviss piedāvājums „Dāvanas pie stūres” vienuviet apkopo daudzveidīgāko kartinga trašu piedāvājumu, lai ar pozitīvām emocijām piepildīto pieredzes dāvanu varētu izvēlēties ikvienam esošam un nākotnes kartinga entuziastam.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.