Reklāma

Džinsa apģērbi lieliem un maziem

Pasaulē universālākais audums noteikti ir džinss. Sākotnēji radīts strādnieku apģērbu darināšanai, ātri vien iemantoja popularitāti. Modes vēstures grāmatā pat varam atrast lapas puses, kas vēstī par vakartērpu darināšanu no džinsa auduma. Džinsi ir vienlīdz populārs apģērba gabals kā sievietēm un vīriešiem, tā arī bērniem. Tas ir viegli kopjams, izturīgs un džinsa apģērbs ļoti reti kad mēdz mainīt savu formu, ja vien tam sastāvā nav pievienots elastāns, kas to dara elastīgāku. Parasts džinsa audums ir stingrs, tas nestaipās. Džinsu universālumu pierāda arī tas, cik daudz un dažādus apģērba gabalus no tā var pašūt – bikses, džinsu jakas, džinsu krekli, šorti, cepures, somas un pat apavi. Tieši tik universāls ir šis audums, kas jau labu laiku ir nostiprinājis savas pozīcijas jebkura cilvēka garderobē visā plašajā pasaulē.

Kas jāņem vērā pirms džinsu iegādes?

Džinsu bāzes piedāvājumā ir iespējams atrast daudz un dažāda stila džinsu apģērbus jebkurai gaumei. Izvēloties sev piemērotus džinsus, ir jāņem vērā daži ķermeņa parametri, lai atrastu labāko modeli, kas izskatīsies nevainojami. Gan dāmām, gan kungiem ir jāņem vērā kāju garums, gurnu un vidukļa apkārtmērs. Apģērbs, kas nav piemērots valkātāja ķermeņa proporcijām ne tikai neizskatās labi, bet arī kopējo tēlu padara nevīžīgu. Džinsu apģērbi ir atrodami jebkādam dzīves notikumam, jo pēdējos gados varam redzēt džinsu apģērba ienākšanu pat biznesa garderobē. Ieteikums pirms apģērbu iegādes to piemērīt. Tas jādara ne tikai tādēļ, lai saprastu vai apģērbs der, bet arī tādēļ, lai saprastu, kā apģērbs sēž uz auguma un kā jūs vispār tajā jūtaties.

Vai patīk atspulgs spogulī?

Svarīgi saprast, kādas sajūtas rodas, kad ir uzvilkts mugurā konkrētais apģērba gabals vai vesels apģērbu komplekts. Ja kaut mazākā nianse tajā nepatiks, tad garastāvoklis būs sabojāts uz visu dienu, jo nevarēsiet par to beigt domāt. Jā, prāts citreiz ar mums izspēlē arī šādās jocīgas spēles. Ja uzvelkot sakombinēto apģērba komplektu garastāvoklis uzlabojas, jums patīk savs atspulgs spogulī un visādi citādi rodas pozitīva noskaņa, tad skaidrs ir viens, ka tam ir jānokļūst jūsu garderobē!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.