Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Brauciens ar superauto – Dāvana, kas ilgi paliks atmiņā

Mūsdienās ir grūti svētkos pārsteigt cilvēku, lai dāvana paliktu atmiņā vismaz līdz nākamajai dzimšanas dienai. Lai atrastu un izvēlētos piemērotāko dāvanu bieži vien tiek pavadīts diez gan ilgs laika posms, un ne vienmēr ieguldītais laiks sniedz arī iecerēto rezultātu. Dāvanu Serviss piedāvā neatkārtojamu dāvanu, kas sevī ietver emocijas un sajūtas, kuras dāvanas saņēmējs atcerēsies ilgi vēl pēc dāvanas saņemšanas. Patiesībā emocijas un sajūtas ir visvērtīgākais, ko cilvēks atceras vēl ilgu laiku pēc piedzīvotā. Pat pēc ilga laika patīkamas un arī ugunīgas emocijas raisa smaidu un prieku. 

DĀVANA CILVĒKAM, KURAM JAU VISS IR

Brauciens ar superauto ir dāvana, kas varētu pārsteigt pat to cilvēku, kuram šķietami jau viss ir. Bet vai brauciens ar superauto, kuru piedāvā Dāvanu Serviss jau ir izmēģināts? Sieviete? Vīrietis? Šāda dāvana būs piemērota gan viņam, gan viņai. Ja zini, ka cilvēks, kam vēlies dāvināt šādu braucienu ir ugunīgs, mīl ātrumu un vēju matos, kad traucas ar auto, tad zini, ka šī ir īstā izvēle. Ja zini, ka cilvēks, kam vēlies dāvināt šādu braucienu ir nosvērts un mierīgs, tad iespējams šis ir veids, kā šim cilvēkam parādīt kaut ko pavisam jaunu un nebijušu. 

BRAUCIENS AR FERRARI UN LAMBORGHINI

Dāvanu Serviss piedāvājumā ir  brauciensar Ferrari un brauciens ar Lamborghini. Abi varianti ir vilinoši un elpu aizraujoši. Šie sporta auto komentārus neprasa. Izkāpjot no šāda auto pēc brauciena, dāvanas saņēmējs vēlēsies uzmeklēt Jūs, lai no sajūsmas pateiktos par šādu dāvanu. 

Dāvināt dāvanas citiem ir lieliski! Bet iespējams Tu pats jau ilgu laiku esi vēlējies izbraukt ar Ferrari  vai Lamborghini. Uzdāvini to sev, neliedz šo lielisko iespēju. Un pēc brauciena neaizmirsti ar savām sajūtām padalīties ar draugiem. Iedvesmot viņus uz tādu pašu lielisku un mežonīgu braucienu. Dzīvē ir jādara tas, kas paliks atmiņā arī pēc desmit, divdesmit vai vairāk gadiem! Tikai tam ir vērtība, kas atver mūs jaunām, nebijušām un jaudīgām emocijām. Cilvēks, kurš ir uzlādēts ar šādām emocijām var veikt lielus darbus un iedvesmot citus būt tādiem pašiem – ugunīgiem, priecīgiem, laimīgiem. Izbaudiet šo braucienu!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.