Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Biznesa ēku būvniecība no sendvičpaneļiem

Svarīgs posms biznesa uzsākšanā ir ēkas izbūve. Un tādā gadījumā vajadzīgs izbūvēt komfortablu un funkcionējošu ēku, kura izskatītos estētiski un pievilcīgi, pie tam maksimāli samazinot būvniecības izmaksas un nododot ēku ekspluatācijā pēc iespējas īsākā termiņā. SIA “S panel” piedāvā gatavus angāru risinājumus “S HALLE” tirdziecības, ražošanas, noliktavu, lauksaimniecības un darbnīcu ēku izbūvei.

Ieguvumi, izmantojot būvniecībā sendvičpaneļus:

 • uzreiz gatavas ēkas sienu konstrukcijas;
 • zema siltumvadītspēja, kas ļauj sendvičpaneļus izmantot arī aukstumkameru, aukstuma noliktavu, saldēšanas telpu izbūvei;
 • augsti slodzes un deformācijas izturības rādītāji;
 • izcila izturība pret jebkādiem laikapstākļiem
 • lieliskas skaņas izolācijas īpašības, jo īpaši tas ir svarīgi ražotnes darba trokšņa neizplatīšanai ārpus ēkas;
 • ugunsdroša konstrukcija, jo sendvičpaneļi nedeg;
 • ietaupījums uz pamatu izbūves rēķina;
 • ietaupījums uz apkures izdevumu rēķina;
 • zemākas ekspluatācijas izmaksas nekā citu materiālu objektiem;
 • gatava, estētiska apdare – būvei no sendvičpaneļiem nav nepieciešama papildus apdare, kā arī sendvičpaneļiem ir iespējama visai plaša krāsu gamma;
 • izturība pret ultravioleto starojumu.

Sendvičpaneļi lauksaimniecības būvēm

Sendvičpaneļi tiek plaši izmantoti kā celtniecības materiāls lauksaimniecības būvēm – kūtis, telpas šampinjonu audzēšanai, lauksaimniecības produkcijas pārstrādes objekti, angāri un ražotnes, dzesēšanas telpas un saldēšanas kameras.

Galvenā prasība paneļiem izmantojot tos pārtikas ražošanā – lai nenotiktu reakcija saskaroties ar pārtikas produktiem. Par riska faktoriem tiek uzskatīti: kodīgu dzīvnieku izcelsmes organisko vielu klātbūtne gāzveida vai šķidrā formā (asinis, skābes, tauki), mazgāšanas līdzekļu agresīvā iedarbība, kuru izmantošana vērsta uz augstu tīrības standartu ievērošanu, vai līdzekļi, kuri tiek izmantoti pie pārstrādes, tādi kā skābes, etiķis un tml. Sendvičpaneļi tiek apstrādāti ar īpašu pārklājumu, kas paredzēts agresīvas vides iedarbības risku novēršanai.

Sendvičpaneļi var tikt izmantoti objektos, kas paredzēti pārtikas produktu uzglabāšanai – aukstuma un saldējamās kamerās, piena dzesēšanas zālēs, augļu un dārzeņu noliktavās.

Sendvičpaneļu uzstādīšanas temperatūra ir +10°C. Aukstumiekārtu paneļiem darba temperatūra ir 0°C. Ekspluatācijas laikā nepieciešams periodiski – vismaz vienu reizi gadā veikt objekta pārbaudi.

Uzziniet vairāk https://www.s-panel.lv/.

Par uzņēmumu

Uzņēmums SIA “S Panel”  piedāvā būvniecības tirgū sendvičpaneļus sienām un jumtiem, jumta segumu materiālus, nesošo konstrukciju elementus un atbilstošus aksesuārus. Mēs konsultējam klientu atbilstoša būvniecības materiāla izvēlē, palīdzam izstrādāt celtniecības projektu, kā arī nodrošinām tehnoloģiskā procesa konsultāciju objekta realizācijas stadijā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.