Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Bagātāka zeme, bagātāka raža!

Biolan dārza augsne

Šī ir ļoti plaši pielietojama dārza augsne, kura piemērota gan dārza un siltumnīcas augsnes bagātināšanai, gan izmantojama ziedu audzēšanai dobēs, kastēs uz balkona. Tāpat tā izmantojama augļu koku un krūmu, dekoratīvo koku un krūmu un ogulāju stādīšanai. Ideāli piemērota viengadīgu un daudzgadīgu augu audzēšanai Šī dārza augsne ir 100% dabīgs produkts, kuras sastāvā ir vistu mēslu komposts. Pateicoties tam, augsnes struktūra tiek uzlabota, bagātināta ar organiskajām vielām, samazināts tās blīvums. Tāpat tiek nodrošināta irdena augsnes struktūra.

Biolan dārza melnzeme Pluss

Dārza melnzeme Pluss ir izmantojama kā augsne puķu dobēs, siltumnīcās un dārzā vai nu gatavā veidā, vai iestrādājot to augsnē. Biolan Dārza melnzeme Pluss ir piemērots kūdras substrāts gan viengadīgiem, gan daudzgadīgiem augiem. Augsnē esošās barības vielas atbilst arī visprasīgāko augu vajadzībām.

Dārza melnzeme Pluss ir mēslots, kaļķots un bagātināts ar sasmalcinātām kokoglēm kūdras substrāts lietošanai piemājas dārzā. Sasmalcinātās kokogles uzlabo augsnes struktūru un aktivizē augsnes mikroorganismu darbību. Turklāt augsnei pievienotās kokogles palīdz piesaistīt barības vielas un samazina gaistoša oglekļa dioksīda emisiju atmosfērā. Augsnē iestrādātās sasmalcinātās kokogles piesaista ūdeni un pakāpeniski atdala to augsnē augiem, tādā veidā samazinot augsnes duļķainību un sacietēšanu. Dārza melnzeme nesatur ne nezāļu sēklas, ne smagos metālus.

Biolan kūdras piedāvājums ir ļoti plašs – ir iespējams izvēlēties speciāli piemērotus noteiktas augu sugu grupas audzēšanai (rododendriem un skujeņiem, zālienam, rozēm, tomātiem, atraitnītēm, gurķiem, krūmmellenēm u.c.).

20200409-0922-anotacija-2020-04-08-16304

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.