Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Atrasts sushi piegādātājs, kas piedāvā oriģinālu sushi ēdienu klāstu

Suši ir kļuvis par ārkārtīgi populāru ēdienu Rīgā un Latvijā kopumā. Protams, sushi nāk no Japānas. Cilvēkiem Latvijā tas ir ļoti iegaršojies, tāpēc Rīgā netrūkst vietu, kur paēst uz vietas gatavotus suši, paņemt tos līdzi vai pasūtīt ar piegādi uz mājām.

Tomēr pārāk liels piedāvājums arī nav laba lieta. Pēdējā laikā parādījušies daudzi suši piegādātāji, kas principā piedāvā vienu un to pašu – standarta aukstos suši kādus jau kādu laiku var ar nopirkt lielos un mazos pārtikas veikalos. Atsevišķi piegādātāji piedāvā arī siltos suši, bet bieži klientiem nākas vilties, jo var saprast, ka suši ir sildīti mikroviļņu krāsnī vai turēti siltumā “zem lampas” ilgāku laiku. Tagad ir parādījies kas jauns – Sushibrothers.lv, kas piedāvā ļoti plašu izvēli starp suši un specializējas tieši uz suši piegādi Rīgā un tās apkārtnē.

Specializācija uz piegādi ir liels ieguvums pircējiem. Sushibrothers nav jāuztur restorāns, tādēļ sushi gatavošanai (https://www.sushibrothers.lv/ ) var veltīt visas pūles un enerģiju. Neskatoties uz to, suši vienmēr ir ļoti interesanti noformēti. Uz to norāda apmierināto klientu atsauksmes suši piegādātāja mājaslapā. Klienti arī uzsver, ka suši piegāde vienmēr ir laikā, kā arī produkts ir kvalitatīvs un var just, ka suši gatavotāji ir profesionāļi, jo tie šķiet autentiski.

Sushibrothers.lv priekšroka noteikti ir plašais suši veidu klāsts. Pie piesātinātā suši tirgus Rīgā, mēs esam pieraduši pie tā, ka gandrīz visur tirgo tikai klasiskos rullētos aukstos un karstos suši. Tomēr ir augstas kvalitātes restorāni, kas piedāvā ko vairāk. Sushibrothers.lv ir kā šis augstas kvalitātes restorāns, tikai ar piegādi pie Jūsu durvīm.

Bez jau minētajiem aukstajiem un karstajiem suši, Sushibrothers.lv piedāvā arī dažādus pokijus un jūraszāļu salātus. Interesants un neierastāks produkts ir suši bumbiņas, kas papildus būtu ļoti interesanti izdekorētas. Reti sastopams suši Rīgā ir suši virtuļi. Lai vislabāk varētu saprast, kā izskatītos suši virtulis, būs vien jāpasūta pašiem. Papildus, Sushibrothers.lv ir draudzīgs pret veģetāriešiem, piedāvājot atsevišķu suši klāstu tieši viņiem.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.