Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Apsardze ar aplikāciju

Mūsdienās ir pašsaprotami, ka novērošana un atrašanās vietas noteikšana ir normāla parādība. Ikviens ļoti labi apzināmies, ka tehnoloģijas nemitīgi uztur informāciju par mūsu atrašanās vietu, kā arī sagaidām, ka dažādi pakalpojumu sniedzēji nodrošinās šo pašu tehnoloģiju. Tā, piemēram, varam novērot, cik tālu atrodas pasūtītā pārtika vai zināt, kur atrodas uzņēmuma transportlīdzeklis. Tagad šī tehnoloģija ir ienākusi arī apsardzes pakalpojumos.

Uzņēmums EUROCASH1 piedāvā nozarei inovatīvu produktu – aplikāciju, ar kuras palīdzību var novērot jūsu objektā notiekošo. Sistēma paredzēta, lai ikviens jebkurā brīdī varētu pārliecināties par to, ka objektā viss ir kārtībā un pašas apsardzes sistēmas strādā. Tāpat kā zvans no apsardzes firmas operatīvā vadības centra, aplikācija nekavējoties ziņo objekta īpašniekam par to, ka izveidojusies kāda ekstremāla situācija – nostrādājuši kustību sensori, sācies ugunsgrēks, notikusi neatļauta iekļūšana objektā.

Mobilā lietotne tiek piedāvāta kā bezmaksas risinājums, tādēļ uzņēmuma klientiem nav jāizvēlas starp to, vai maksāt par šādu pakalpojumu vai nē. Šāds pakalpojums pieejams visiem – gan tiem, kas izmanto apsardzi mājai, gan tiem, kas izmanto apsardzi birojam vai lielākam ražošanas objektam.

Uzņēmums gadu gaitā veicis būtiskus ieguldījumus moderno tehnoloģiju izmantošanā. Klientu objektos vienmēr tiek ierīkoti jaunākie un kvalitatīvākie videonovērošanas risinājumi, gudrākie un daudzpusīgākie sensori, kā arī drošākās datu pārraides sistēmas. Ja kāds centīsies iekļūt vai nodarīt bojājumu objektam, EUROCASH1 ir modernākās sistēmas, lai to fiksētu, kā arī neļautu ļaundariem neitralizēt pašu sistēmu. Papildus tam, tiek modernizētas arī iekšējās vadības sistēmas, kas ļauj operatīvi fiksēt problēmas attālināti un nekavējoties reaģēt. Moderno tehnoloģiju izmantošana nodrošina gan labāku, gan lētāku pakalpojumu klientam, jo nereti ir izdevīgāks un efektīvāks risinājums par fizisko apsardzi.

EUROCASH1 ir strauji augošs apsardzes uzņēmums, kas piedāvā plaša spektra apsardzes pakalpojumus gan objektiem, gan personām. Papildus tiek piedāvāti patrulēšanas, pavadīšanas un citi fiziskās apsardzes pakalpojumi, piemēram, individuālo seifu noma. Pakalpojumu cena sākas no 9,99 EUR mēnesī, tādēļ par savu vai sava īpašuma drošību ar EUROCASH1 var parūpēties ikviens.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.