Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alsviķu pagastā atvērta vieta atpūtai “Liepiņas”

Ar Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.1 “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” atbalstu un Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzfinansējumu ir izveidota vieta atpūtai “Liepiņas”.

Projekts “Nakšņošana un labjūte pie dabas”, kura ietvaros ir izbūvētas 2 pirtiņas, 2 namiņi nakšņošanai un ierīkotas atpūtas vietas ar mērķi radīt labjūtes radošu, atpūtas vietu dabā ar nakšņošanas iespējām, tā attīstot izzinošu, videi draudzīgu tūrisma infrastruktūru, veicinot uzņēmējdarbību un ekonomisko izaugsmi balstoties uz vietējiem resursiem.

“Liepiņas” atrodas 3 km no Alūksnes pilsētas mežu, pļavu, ūdeņu ieskāvumā, kuru ir iecienījuši meža zvēri un putni, kur var sēņot un riekstot, gan uzzināt ko vairāk par bijušo Vidzemes bānīti “Stukmaņi (Pļaviņas) – Gulbene – Alūksne – Valka” vai vienkārši netraucēti atpūsties brīvā, neskartā dabā. Lieliska atpūta un azarts zvejniekiem vai vienkārši ziņkārīgajiem, jo Liepiņu Dzirnavezerā karpas ir līdz pat 16 kg.

Mūsu tūrisma pakalpojumu piedāvājumā pieejami:

  • 2 namiņi nakšņošanai (ir gultas veļa, trauki, gāzes plītiņa, grils, čuguna katls)
  • 2 pirtis
  • kubls
  • telts vietas
  • makšķerēšana un laivas noma
  • āra boulings, atpūtas un ugunskura vietas

Informācija Aiga Mūrniece, tālr. 27840032

Projekts «Nakšņošana un labjūte pie dabas», Nr.20-07AL26-A019.2102-000002avots: http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm;

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.