Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Advokātu birojs ar gandrīz 30 gadu lielu pieredzi

Šogad zvērinātu advokātu birojs “Ellex Kļaviņš” svin 30 gadu pastāvēšanas gadadienu, tāpat kā daudzi citi uzņēmumi Latvijā. Interesanti, ka biroja dibināšanas gads ir bijis īsts rekorda gads Latvijas uzņēmējdarbības vēsturē – 1992. gadā reģistrēti 37630 jauni uzņēmumi. Aptuveni 16 tūkstoši no šiem uzņēmumiem joprojām turpina darbību, turklāt daudzi no tiem atrodas Latvijas lielāko uzņēmumu līderpozīcijās.Advokātu biroju ar tā laika nosaukuma “Kļaviņš & Slaidiņš” dibināja arī divi zvērināti advokāti – Filips Kļaviņš un Raimonds Slaidiņš – latvieši, kuri dzimuši un mācījušies ASV, bet neatkarības atgūšanas laikā pārcēlušies uz dzīvi Latvijā.

Pastāvīga izaugsme

30 gadu laikā birojs piedzīvojis ievērojamu attīstību un izaugsmi, vienmēr atrodoties starp vadošajiem advokātu birojiem Latvijā un Baltijā. Īpaši nozīmīgs bijis 2015. gads, kad apvienojās trīs vadošie Latvijas, Igaunijas un Lietuvas advokātu biroji, izveidojot Baltijā spēcīgāko advokātu biroju aliansi “Ellex”. Savukārt 2017. gadā “Ellex Kļaviņš” apvienojās ar zvērinātu advokātu biroju “Glimstedt & Partneri” Latvijā. Šī apvienošanās sniedza iespēju nodrošināt klientiem papildu kompetenci un profesionālo pieredzi, kas saistīta ar katra biroja īpašo darbības profilu.

Kopš 2021. gada advokātu birojs ir mainījis savu saimnieciskās darbības formu, un biroja pilnais nosaukums šobrīd ir “ZAB Ellex Kļaviņš” SIA. Saskaņā ar grozījumiem Advokatūras likumāir noteikts, ka zvērinātu advokātu biroji jeb ZAB jāreģistrē kā sabiedrība ar ierobežotu atbildību vai personālsabiedrība (pilnsabiedrība vai komandītsabiedrība), nosaukumā ietverot apzīmējumu “zvērinātu advokātu birojs” vai abreviatūru “ZAB”.

Pieredzes nozīme

Izvēloties advokātu biroju vai konkrētu speciālistu, jāpievērš uzmanība juridiskā pakalpojuma sniedzēja iegūtajai pieredzei, atsauksmēm un lielāko juridisko vērtējumu aģentūru novērtējumiem. Mūsdienu mainīgajā uzņēmējdarbības vidē ikvienam speciālistam nepieciešama atbilstoša izglītība, pieredze un prakse, kas ļauj situācijas izvērtēt plašākā kontekstā un sniegt pēc iespējas kvalitatīvākas juridiskās konsultācijas.

“ZAB Ellex Kļaviņš” SIA eksperti ir pārliecināti, ka vienmēr jātiecas uz izcilību, lai sasniegtu maksimāli veiksmīgu rezultātu. Klienti vienmēr un it visā novērtē sadarbības partnerus, kas iegulda maksimāli daudz enerģijas, pacietības un mērķtiecības, neatkarīgi no projekta sarežģītības pakāpes un apmēra.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.