Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

6 iemesli, kāpēc uzņēmumam jāizmanto Facebook reklāma

Katram mūsdienīgam uzņēmumam šobrīd ir savs Facebook konts, kurā tiek ievietota aktuālā informācija un veidots zīmola tēls, bet ne visi sava biznesa mērķu sasniegšanai izmanto arī reklāmas iespējas, kuras sniedz šis sociālais tīkls. Facebookreklāma šajā digitālajā laikmetā ir spēcīgs instruments ar plašām iespējām biznesa attīstīšanai, tāpēc ikvienam uzņēmumam vajadzētu izmantot šīs sniegtās priekšrocības. Kādi ir būtiskākie ieguvumi no Facebook reklāmas?

1. Iespēja sasniegt milzīgu auditoriju

Sociālo tīklu Facebook lieto miljardiem cilvēku katru dienu. Tur jau šobrīd atrodas visi uzņēmuma esošie un potenciālie klienti, tāpēc ir tikai loģiski, ka reklāmas aktivitātes tiek veiktas arī šajā platformā. Ievietojot precīzi mērķētu reklāmu, iespējams sasniegt lielāku auditoriju, nekā būtu iespējams ar jebkuriem citiem kanāliem.

 2. Iespējams, plašākā mērķauditorijas atlase

Auditorijas atlases iespējas Facebook reklāmas rīkā ir tiešām iespaidīgas un daudz efektīvākas nekā citos reklāmas kanālos. Facebook reklāmas auditoriju var atlasīt ne tikai pēc demogrāfijas, vecuma, interesēm, lokācijas, valodas un citiem populāriem kritērijiem, bet arī pēc citām niansēm. Atlases kritērijus arī var kombinēt, lai radītu vēl specifiskākas auditorijas, kurām rādīt reklāmu, un palielinātu iespēju, ka reklāma nonāks tikai pie vērtīgiem klientiem.

3. Plašas reklāmas datu analīzes iespējas

Kāda ir veiksmīga reklāma? Tāda, kuras panākumus apstiprina reklāmas analīzes dati. Facebook, šajā ziņā piedāvā tiešām plašas iespējas. Uzņēmums var analizēt un uzlabot savu Facebook reklāmu visu laiku, ātri atpazīstot neveiksmīgās stratēģijas un izmantojot tās, kas tiešām darbojas. Facebook piedāvā dažādus mērījumus, piemēram, sasniegto auditoriju, mājaslapas apmeklējumus no Facebook, auditorijas iesaisti u. c.

4. Vairāk ieguvumu ar minimālām izmaksām

Veiksmīga Facebook reklāma var būt kā starta punkts daudziem ieguvumiem, bet izmaksas būs tikai par Facebook reklāmu. Tas nozīmē, ka bizness iegūs vairāk ar mazākiem izdevumiem. Pareizi mērķēta reklāma uzreiz dod finansiālo atdevi, jo nonāk pie ieinteresētiem klientiem. Tāpat arī tiek veidota vienmērīga apmeklējumu plūsma uz mājaslapu.

5. Iespēja aizvest auditoriju uz vēlamo vietni

Cilvēki ļoti labi reaģē uz norādēm, kuras redz Facebook reklāmās, un bieži tās īsteno. Izmantojot “call to action” pogu, var aizvest auditoriju no Facebook kanāla uz citu vietu – mājaslapu, konkrētu sadaļu interneta veikalā, produktu aprakstiem, pierakstīšanos jaunumiem un citām saitēm, kur ievietota vērtīga informācija.

6. Uzņēmuma tēla un klientu lojalitātes stiprināšana

Facebook reklāma nav tikai reklāma, no kuras iegūt maksimālu labumu, bet arī instruments komunikācijai ar savu mērķauditoriju. Pārdomāts Facebook reklāmu saturs arī iesaista un veido klientu piederības sajūtu konkrētam zīmolam. Facebook reklāmai ir daudz rīku, kas ļauj auditorijai mijiedarboties, piemēram, emocijpogas, komentāru sadaļa, dalīšanās iespēja.

Kā pareizi izmantot Facebook reklāmas plašās iespējas

Protams, šie nav vienīgie ieguvumi un iespējas, kuras uzņēmumam var sniegt Facebook reklāma. Šis reklāmas rīks ir samērā komplicēts, tāpēc ir vajadzīgas zināšanas tā pārvaldībā. Lai izveidotu un palaistu veiksmīgas reklāmas, jāapgūst un jātestē rīka iespējas. Tas var prasīt laiku un arī papildu izdevumus, jo būs jārēķinās arī ar neveiksmīgām kampaņām. Tomēr šo posmu var izlaist, ja uzņēmums uztic Facebook reklāmas pārvaldību digitālā mārketinga aģentūrai.

Facebook reklāma digitālās aģentūras ekspertu vadībā sniegs atdevi daudz ātrāk un lielākā apmērā, jo aģentūrā strādā pieredzējuši Facebookreklāmas speciālisti, kuri ikdienā pārvalda daudzas kampaņas, zina rīka specifiku un ir atklājuši metodes, kā padarīt šīs reklāmas vēl veiksmīgākas.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.