Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

5 padomi, kā izvēlēties ofisa mēbeles

Iekārtojot darba vietu esošajiem vai potenciālajiem darbiniekiem, jums būs nepieciešamas ofisa mēbeles. Mēbeļu veidam, kuru izvēlaties savam birojam, būs jābūt specializētam tieši jums un jānodrošina pēc iespējas augstāks komforts. Lasiet un uzziniet padomus, kas palīdzēs jums izvēlēties pareizās mēbeles jūsu biroja telpām.

#1 Izvēlieties funkcionālās mēbeles

Ja izvēlaties, piemēram, biroja galdu, jo domājat, ka tas izskatās elegants, jūs ātri nonāksiet pie viena secinājuma – ir izdarīta kļūda.

Uzņēmuma izvēlētajām ofisa mēbelēm ir jābūt funkcionālām un jāvar sniegt jums nepieciešamo ērtību. Piemēram, rakstāmgalda izvēle bez atvilktnēm, iespējams, nav laba ideja, ja jums jāglabā faili.

#2 Izvēlieties atbilstoša stila mēbeles

Paturot prātā funkcionalitāti, izvēlieties mēbeles, kas atspoguļo jūsu vadīto uzņēmējdarbības veidu vai uzņēmumu, kurā strādājat.

#3 Izvēlieties pareizo krēslu

Izvēlieties krēslu, kas ir ideāli piemērots jūsu biroja augumam un svaram. Vēl viena lieta, kas jāpatur prātā, ir jūsu krēsla augstums attiecībā pret jūsu galdu.

Krēslam darba vietā ir jābūt ērtam un viegli pielāgojamam atbilstoši savām vajadzībām. Krēsla krāsai jāatbilst arī biroja mēbelēm, kuras jūs izvēlaties.

#4 Izmēriet savu biroja telpu

Viena no lielākajām kļūdām, ko varat pieļaut – neizmērīt biroja telpas. Diemžēl nereti klienti aizmirst fiksēt telpas mērus, un, brīdī, kad tiek veikta jauno mēbeļu piegāde, viņi secina, ka tās nav iespējams pat iznest caur durvīm vai novietot paredzētajā vietā. Tieši tāpēc iesakām pārmērīt telpu divreiz, lai garantētu par mēru precizitāti.

#5 Plānojiet uz priekšu

Ir viegli apsēsties un domāt par jūsu pašreizējām vajadzībām, taču vajadzētu apsvērt arī to, kādas būs uzņēmuma nākotnes vajadzības. Ja uzskatāt, ka vēlāk būs nepieciešams vairāk vietas nekā tagad, apsveriet iespēju, piemēram, izvēlēties lielāku galdu.

Izvēlieties ofisa mēbeles Kate.lv!

Mēbeļu salons “Kate” piedāvā plašu kvalitatīvu ofisa mēbeļu klāstu, ļaujot atrast vēlamo aprīkojumu gan nelielām telpām, gan lieliem ofisiem. Piedāvājumā atrodami gan ergonomiski darba krēsli un galdi, gan klusuma kabīnes, kas ļauj vienlaicīgi strādāt vairākām personām vienā telpā, slāpējot troksni, gan dažādas mēbeles atpūtas telpā un klientu uzgaidāmajā telpā.

Uzziniet vairāk par to, kādas ofisa mēbeles pieejamas Kate.lv mājaslapā!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.