Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

3 svarīgi ieguvumi kāpēc iegādāties svara manžetes priekš treniņa

Svara manžetes var būt lielisks papildinājums Jūsu fitnesa inventāra klāstā. Svara manžetes ir tādi nelieli ‘‘smilšu maisiņi’’, kas ir stiprināmi ap potītēm vai plaukstu locītavām. Protams, svara manžetes biežāk tiek izmantotas ap potītēm, lai piedotu vingrinājumam papildus intensitāti. Svara manžetes parasti ir pieejamas svara kategorijās no 0,5kg līdz 2kg. Rokās mēs varam paņemt hanteles, svara bumbas vai svara diskus. Tomēr, lai palielinātu intensitāti vingrinājumiem priekš kājām, šie varianti nederēs. Palīgā nāk svara manžetes! Tās var viegli piestiprināt ap potītēm un izbaudīt Jūsu vingrinājumu programmu priekš kājām jaunā intensitātē!

Svara manžetes palīdz uzlabot gaitas kvalitāti

Pēc dažādām operācijām vai traumām (muskuļu un saišu sastiepumi, locītavu traumas) pirmajā brīdī acīmredzama ir klibošana. Patiesība ir tāda, ka klibošana bieži vien var palikt uz ilgu laiku, ķermenim automātiski pierodot pie šādas nepareizas un neefektīvas gaitas. Tāpēc bieži vien pie fizioterapeita apmeklējuma nākas dzirdēt, ka ir nepieciešams uzlabot, jeb atjaunot pareizu gaitas mehānismu. Svara manžetes kopā ar gaitas treniņu var lieliski palīdzēt sasniegt vēlamo rezultātu. Zinātniskie pētījumi ir pierādījuši, ka gaitas treniņš kopā ar svara manžetēm ir efektīvāks nekā parastā staigāšana bez papildus svariem.

Palīdz nostiprināt kāju, sēžamvietas un muguras lejasdaļas muskulatūru

Pievienojot papildus svaru ap potītēm, mēs varam padarīt dažādus kāju, sēžamvietas, muguras lejasdaļas vai pat vēdera preses vingrinājumus vēl grūtākus, un tādējādi vēl efektīvākus. Tas lieliski palīdz, ja Jūs jūtat, ka parastie vingrinājumi kļūst pārāk viegli. Palielināt vingrinājumu intensitāti ir ļoti svarīgi, jo pretējā gadījumā vingrinājumu efektam iestāsties plato stāvoklis – tas kļūs mazāk efektīvs.

Palīdz sadedzināt liekās kalorijas

Kaloriju patēriņš ir tieši atkarīgs no fizisko aktivitāšu intensitātes. Pietam, jo lielāka muskuļu grupa ir iesaistīta aktivitātēs, jo vairāk kaloriju tiek dezinātas. Ja mēs salīdzinām kāju muskulatūru ar, piemēram, roku muskulatūru – var viegli redzēt, ka kāju muskulatūras grupa ir daudz lielāka. Realitāte ir tāda, ka kāju muskulatūras grupa ir vislielākā cilvēka ķermenī. Tādējādi arī fiziskās aktivitātes un vingrinājumi uz kājām patērēs visvairāk enerģijas. Pieliekot ap potītēm svara manžetes, tādas aktivitātes, kā kāju vingrinājumi vai pat pastaiga liks ķermenim patērēt daudz vairāk enerģijas, un tādējādi sadedzināt vairāk lieko kaloriju!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.