Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Krīze parāda arī labās lietas

Reizēm krīzes situācijas rada ne tikai sarežģījumus, bet parāda arī labās lietas. Sākšu ar sarežģījumiem. Lasītājiem portālā “Alūksniešiem.lv” jau vēstījām par avārijas situāciju, kas reģionālos laikrakstus piemeklēja 20. janvārī. SIA “Poligrāfijas grupa Mūkusala” ražotnē izcēlās ugunsgrēks, kā rezultātā apturētā ražošana aizkavēja piektdienas laikraksta iznākšanu. Šajā dienā savu laikrakstu nesaņēma ne tikai “Alūksnes un Malienas Ziņu” abonenti, bet arī citu reģionālo laikrakstu abonētāji. Laikrakstu ražošana jau nākamajā dienā tika atjaunota, taču tā kā brīvdienās pasts sūtījumus nepiegādā, lasītāji avīzi varēja saņemt tikai pirmdien. Tipogrāfija izdevniecībām atvainojās, un arī mēs vēlreiz atvainojamies saviem lasītājiem par laikus nepiegādāto avīzi, un acīmredzot mēdz gadīties situācijas, kuras nevaram paredzēt un ietekmēt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Taču labā ziņa ir tā, ka avārijas situācija, kad mūsu abonenti nesaņēma avīzi paredzētajā dienā, redakcijai spilgti apliecināja, cik avīzīte ir svarīga mūsu lasītājiem. Tajā piektdienā saņēmām ļoti daudzus zvanus ar jautājumiem – kas noticis, – un visi saprotoši uzklausīja paskaidrojumus un pacietīgi gaidīja nesagaidīto piektdienas avīzīti pirmdien. “Kas tad vēl nebūs! Dedzinās avīzīti nost!” pa jokam teica kāds lasītājs. Interesantu stāstu pastāstīja vēl kāda mūsu abonente – palaidis garām ziņas par ugunsgrēku tipogrāfijā, vīrs vairākas reizes gājis uz pastkastīti, avīzīti lūkojot, un dusmojies uz pastniekiem. “Nākamreiz tāds nopietns notikums jāizziņo ar skaļruņiem pilsētas centrālajā laukumā. Lai cilvēki neuztraucas,” viņa puspajokam teica. Mēs ceram, ka nekas tāds neatkārtosies un skaļruņi nebūs jāgādā.

Otra labā ziņa ir tā, ka šajās dienās daudzi iepazina e-avīzi. Neilgajā periodā, kamēr netika piegādāta piektdienas avīze, visiem, kuri vēlējās pēc iespējas drīzāk izlasīt jaunāko numuru, bija iespēja to bez maksas izdarīt elektroniskajā versijā. Priecājamies, ka šo iespēju daudzi lasītāji izmantoja un pašu ieraudzītais jau ir vislabākā reklāma – tagad to var ieteikt katram, kurš mēdz un mīl lasīt viedtālrunī, planšetē vai datorā.

Paldies lasītājiem par interesi, pacietību un uzticību! Tas, kā mēs varam par uzticību pateikties, ir arvien turpināt veidot jums saistošu laikraksta un portāla saturu, ko arī darām. Savukārt mūsu pateicības dāvaniņas, kas izlozētas ar speciālas lietotnes palīdzību un Izlozes un azartspēļu uzraudzības inspekcijas inspektora klātbūtnē, abonenti sāk jau saņemt. Gaidām ciemos arī pārējos laimētājus!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.