Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Abonentu loterija – ilggadīga tradīcija

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Cilvēks ar labu avīzi rokās nekad nevar būt vientuļš – tā aizvadītās nedēļas nogales tikšanās reizē ar kolēģiem reģionālajā laikrakstā “Staburags” teica tā redaktore Agita Grīnvalde – Iruka. Viedi vārdi, kuriem, cerams, piekrīt arī “Alūksnes un Malienas Ziņu” lasītāji. Arī mēs ceram, ka laikraksta saturs būs noderīgs gan vientulības kliedēšanai, gan informācijas iegūšanai, gan katram mērķim, kas palīdz mūsu kopīgo dzīvi reģionā veidot arvien labāku.

Arī jaunajā abonēšanas gadā vēstīsim par svarīgāko Alūksnes un Smiltenes novada (Apes) pašvaldību darbā, aktuālo ekonomikā, uzņēmējdarbībā, izglītībā, kultūrā, sportā un citās nozarēs. Būsim pirmā pietura vietējo problēmu risināšanā, sarunās atklāsim vietējo cilvēku dzīves un pieredzes stāstus.

Tāpat “Alūksnes un Malienas Ziņās” un arī to priekštečiem vairāku gadu garumā izveidojusies tradīcija – abonentu loterija, un tā neiztrūkstoši būs arī jaunajā abonēšanas periodā. Ar sadarbības partneriem – ceļojumu aģentūru “Apkārt pasaulei”, optikas salonu “Metropole” un rehabilitācijas centru “Līgatne” – loterijas veidā esam sarūpējuši arī dāvanas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiem, kuri laikrakstu abonēs uz trim un vairāk mēnešiem, būs iespēja laimēt optikas salona “Metropole” dāvanu karti jebkuru optikas un optometrijas pakalpojumu saņemšanai. Sešu un vairāk mēnešu abonentiem – laimēt aģentūras “Apkārt pasaulei” sarūpētu atpūtu divām personām ūdens atpūtas centrā “Varska”, kas ir lielākais ūdens un SPA centrs Igaunijas dienvidaustrumos. Savukārt lasītājiem, kuri izvēlējušies abonēt uzreiz uz 12 mēnešiem, laimestā ir iespēja sagaidīt rehabilitācijas centra “Līgatne” piedāvātos veselības pakalpojumus 150 eiro vērtībā. Dāvanas būs noderīgas jebkuram, kurš rūpējas par savu veselību un možu garu, kas arī ir abonentu loterijas vienotais vadmotīvs. Loterijā piedalās visi abonenti – gan tie, kuri bijuši čaklāki un jau laikrakstu abonējuši, gan tie, kuri vēl to darīs (čaklākie, starp citu, dāvanā varēja saņemt arī vērtīgas grāmatas, ko mums sagādājis sadarbības partneris izdevniecība “Dienas grāmata”). Loterijas rezultāti būs zināmi 20. janvāra laikraksta numurā, sīkāk ar loterijas noteikumiem var iepazīties portālā “Alūksniešiem.lv.”

Nākamgad laikrakstu pastkastītē iespējams saņemt, mēnesī ieguldot 7,00 eiro. Spēkā divi varianti ar atšķirīgām cenām – ar vai bez televīzijas programmas. Cena mazumtirdzniecībā – 0, 90 eiro otrdienās un 1, 45 eiro – piektdienās. Var kļūt arī par digitālā satura abonentiem – daudzi šādu iespēju jau ir novērtējuši un izmanto.

Tāpat atgādinām, ka abonēšanu var nokārtot elektroniski, var arī piezvanīt uz redakciju un saņemt rēķinu savā e-paskastītē, un vienmēr esat gaidīti arī redakcijā un Alūksnes novada Sabiedrības centrā, kur klātienē var abonēt ar nelielu ietaupījumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.