Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Šķiet, ka pār SAC “Alūksne” nolaidušies eņģeļi!

Ikdienas darbu steigā darbinieki sociālās aprūpes centru “Alūksne” paspējuši izrotāt un sapost gan no ārpuses, gan iekšpuses. Vēlēdamies dāvāt sirds siltumu, gaismu un prieku centra iemītniekiem šajā laikā, kad ātri iestājas tumsa, gaisma no rītiem vēl ilgi kavējas, un neizprotamā slimība vērpj savus tīmekļus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
[ngg src=”galleries” ids=”25″ display=”basic_slideshow”]

Foto: SAC “Alūksne”

Patiesu prieku senioriem Adventes laikā sagādājusi noslēpumaina labdare – vēlēdamās iedegt smaidu senioru sejās – katram sarūpējusi paciņu ar vitamīniem bagātiem mandarīniem. Tos, papildinot ar svētku noskaņās veltītu dziesmu ģitāras pavadījumā, centra darbinieki senioriem pasniedza ēdamzālē pie pusdienām un istabiņās.

Pārsteigumu sagādāja arī Cīruļu ģimene no Annas, kura jau otro gadu gatavojusi īpašu sveicienu Sociālā aprūpes centra iemītniekiem – veselīgus sīrupus un svētku rotājumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šos mirkļus SAC “Alūksne” ļoti novērtē. “Esam pateicīgi, ka mūsu seniorus atceras! Jo šie ir tie brīži, kad piedzīvojam, cik ļoti viens otram esam vajadzīgi,” uzsver SAC darbiniece Ieva Krancmane Vasiļjeva .

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.