Reklāma

SAC “Pīlādži” Latvijas dzimšanas dienai veltīta pēcpusdiena

Mums ticis viszilākais ezers
Un rudākais rudzu lauks.
Visbaltākā bērzu birze,
Vismelnākais rupjmaizes klaips.
Un tieši Latvijai ticis
Vissvētākais debesu jums,
Jo savu visskaistāko zemi
Dievs ir atdevis mums.
(L.Vāczemnieks)

18. novembra pēcpusdienā aprūpes centa iemītnieki un darbinieki pulcējās uz Latvijas dzimšanas dienas veltītu pēcpusdienu.

Iemītniekus sagaidīja svētku noformējumā izgreznotas telpas, kas ikviena sirdī ielēja kripatiņu no siltuma un mīlestības uz dzimto tēvzemi.

 Pēcpusdiena iesākās ar aprūpes centra vadītājas Laimas Kaņepes uzrunu ikvienam personīgi. “Jūs esiet devuši dzīvē savu artavu, Latvijas stiprināšanai. Bez cilvēkiem, viņu darbiem un labajām domām, nevarētu pastāvēt Valsts. Būsim lepni par zemi, kur dzīvojam. Novēlu veselību un dzīvesprieku pavadot dienas aprūpes centrā”.

Skaistu video sveicienu bija sagādājuši Liepnas pagasta pašdarbnieki. Jauki noformētās telpās skanēja uzrunas vārdi gan no tautas nama vadītājas Lienītes Trivoles un pagasta pārvaldes vadītājas Ilzes Paias,  kas arī aicināja būt lepni par savu zemi, nekur pasaulē nav tik zaļi meži, plaši lauki un strādīgi ļaudis. Dzimšanas dienai par godu, iedegsim sveces latviešu spēka zīmju rakstos, lai tās stiprina un neļauj izdegt šajā grūtību pilnajā laikā.

Jauki skanēja Lilitas Spirkas muzikālais pavadījums un dziedātāju Lienes Stabinges, Sintijas Kraujas un Viestura Pņova dziesmu izpildījums.

Inese Toka izjusti lasīja dzeju par mūsu zemi.

Latvijas dzimšanas dienai veltīto pasākumu samontēja Lienīte Trivole, bet apskaņoja Ilmārs Simsons.

Aprūpes centra iemītnieki un darbinieki saka paldies par virtuālo svētku koncertu.

Centra virtuves darbinieki bija sarūpējuši svētku kliņģeri, konfektes, banānus un sulu. Visi jutāmies kā īstas dzimšanas dienas svinībās.

Saules mūžu LATVIJAI, vēl SAC “Pīlādži” darbiniece Ieva Vimba.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.