Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

SAC “Alūksne” iemītnieki ciemojas rančo “Ozolmājas”

Kārtīgi nodrošinājušies pret aukstumu, dodamies aptuveni stundas attāluma braucienā no Alūksnes uz Ozolmājām – mini zoodārzu Balvu pusē. Lai gan likās, ka rudens vēsums ceļiniekus nežēlos, tomēr diena izvērtās brīnišķīgi silta un jauka, lieliski piemērota lauka zoodārza apmeklējumam. Kad pēc ierašanās bijām iepazinušies ar saimnieci un sagatavojuši piemērotu cienastu dzīvnieciņiem, mūs sveica rančo baltais ēzelītis Ringo, kuram tas gods pirmajam sagaidīt visus ciemiņus.
Aitas, kazas, ēzelīši, strausi, emu, spilgtie pāvi, fazāni, ķenguriņš, amizantās alpakas, dažādi putnu dārza iemītnieki – tītari, zosis, pīles, vistiņas, kā arī melnā cūciņa, truši un zirgi – dzīvnieki tik pieraduši pie apmeklētājiem, labprāt ļaujas glaudīt un paijāt. Esam priecīgi, ka varam pretī pastiept sauju un ļaut tiem panašķoties ar gardumiem.
Arī kamieļi mūs ļoti laipni sagaida, gandrīz vai ar smaidu sejā. Pastaiga pa rančo un pasakainā, saulainā diena – īsts baudījums. Rančo saimniece mazliet vairāk pastāsta par saimniecības lielumu un to, kā tās iemītniekiem tiek sagādāta un nodrošināta barība, un kā dzīvnieciņi pārziemo. Nedaudz atvilkuši elpu pēc brīnišķīgās pastaigas, uzņemam arī kopīgu foto piemiņai. Un rudens gaisa nogurdināti, priecīgu iespaidu piepildīti dodamies mājup, pa autobusa logu vērojot rudenīgās krāšņo lapu ainavas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Teksts un foto: SAC “Alūksne”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.