Reklāma

Nodeg ģimenes māja Uzvaras ielā, organizē palīdzību ģimenei (papildināts)

Svētdien, 21. novembrī ap pulksten 10, izcēlies ugunsgrēks Alūksnē, Uzvaras ielā 16. Kaut arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsēji glābēji pēc iedzīvotāju un aculiecinieku teiktā ieradušies nekavējoties, divstāvu būve izdegusi gandrīz pilnībā. Mazliet paglābts tikai otrais stāvs.
Ēka ir Laizānu ģimenes īpašums, gimene šeit dzīvo divpadsmit gadus. Ģimenes pārstāvis Jānis Laizāns notikuma vietā pastāstīja, ka ģimenē aug trīs bērni (četru, piecu un 15 gadu vecumā), un ar viņiem, kā arī dzīvesbiedri, kas ugunsgrēka brīdī atradušies mājās, viss ir kārtībā.
Taču māja ir pilnībā izdegusi, tāpat sadegusi visa iedzīve. Praktiski neko nav izdevies izglābt. “Ģimenes māja ir pagalam. Taču svarīgākais, ka nevienam nekas nekait,” tā J. Laizāns.
Saimnieks pieļauj, ka, bērnu spēlēšanās laikā nejauši atsistas vaļā krāsns ieres durtiņas, no kurām izlēkusi dzirkstele, un uguns izplatījusies ļoti ātri.
Ugunsgrēka iemeslus noskaidros Valsts policija, pēc ģimenes teiktā, pieslēgusies arī Alūksnes novada pašvaldības Sociālo lietu pārvalde. Ģimenei ierādīts pagaidu mājoklis Mārkalnē.
Uz notikuma vietu iedzīvotāji jau sākuši nest sadzīves lietas, palīdzību ģimenei organizē radiniece alūksniete Iveta Zaķe, ar kuru var sazināties, ja vēlaties palīdzēt.
Informāciju papildināsim.

Papildinformācija:

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Sandra Vējiņa informē, ka šodien pulksten 9.55 tika saņemts izsaukums uz Alūksni, kur deg dzīvojamā māja 60 kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās četri cilvēki, no kuriem viens ugunsgrēkā cieta (dzēsanas mēģinājumā apdeguši rokas pirksti – red.) un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.
Pulksten 10.28 ugunsgrēks tika ierobežots un šobrīd VUGD turpina darbu notikuma vietā.

“Apģērbu pašlaik sameklējām un paziņas jau saziedoja. Padalīšos ar bērnu mammas Lindas Lapsenietes bankas kontu, jo ģimenei sadega pilnīgi viss, ja atbalstītāji vēlas Lindas telefona numuru, lūgums rakstīt man vietnē Facebook,” informē palīdzības organizatore Iveta Zaķe.
Ja vēlaties atbalstīt ugunsnelaimē cietušo ģimeni, publicējam uzticētos bankas rekvizītus:

Linda Lapseniete – LV08UNLA0050003246715

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.