Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Dzīve aprūpes centrā “Pīlādži”

Neskatoties uz to, ka valstī izsludināta ārkārtas situācija un aprūpes centrā izsludināta karantīna, dzīve aprūpes centrā turpinās.
Katru rītu sociālā rehabilitētāja Rūta Melnūdre aicina iemītniekus uz rīta vingrošanu. Notiek arī vingrošana zālē un iemītnieku motivēšana kustēties. Papildu, lai uzlabotu asinsriti, iemītniekiem tiek veiktas masāžas.
“Mūsu mīļie labprāt uzturas arī svaigā gaisā, istabiņās lasa un risina krustvārdu mīklas. Atsevišķi domubiedri, ik dienu pulcējas uz kāršu spēli, bet aizrautīgās dziedātājas dzied un ielīksmo gan sevi, gan apkārtējos,” vēsta SAC darbiniece Ieva Vimba.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau tiek sagatavoti materiāli nākošajai radošajai darbnīcai, kur atkal iemītnieki taps par māksliniekiem un radīs kolāžas par godu Latvijas svētkiem.
“Bet 2. novembrī Dvēseļu piemiņas diena. Aprūpes centrā pieminām 63 dvēselīte, kas aizgājušas mūžībā. Iemītnieki aicināti padomāt par jaukajiem brīžiem, kas kopā pavadīti. Lai mūžīgs miers viņiem tālajā ceļā. Vakarā pie aprūpes centra tiks iedegtas piemiņas svecītes,” ziņo I. Vimba.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.