Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vakances radīs komersanti

Redakcija saņēmusi anonīma lasītāja vēstuli, uz kuru īsi atbildēsim, jo nav kontaktinformācijas, lai sazinātos ar vēstules autoru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Lai arī Alūksnē un arī Latvijā jau kādu laiku nedzīvoju, tomēr aktīvi sekoju līdzi visiem notikumiem Alūksnē jūsu sociālo tīklu un citās ar pašvaldību saistītās lapās. Nevarēju nepamanīt, ka pēdējā laikā sašutumu iedzīvotāju vidū raisījusi Alūksnes tūrisma informācijas centra celtniecība. Neesmu būvniecības eksperts un šo tēmu nevaru komentēt. Man prieks, ka tumšais laukums beidzot ticis pie jaunas sejas. Katru reizi aizbraucot uz mājām, ko daru vienu reizi gadā holidejā, man ir prieks, kā pilsēta pārvēršas. Rakstu citā jautājumā. Izpētot Alūksnes pašvaldības mājaslapu pamanīju, ka saistībā ar projektu plānotajos rezultātos norādīts, ka paredzēta divu jaunu darbavietu radīšana. Domes mājaslapā informāciju par pieteikšanos neatradu, vai konkurss par papildu speciālistiem tūrisma centrā nav ticis izsludināts? Gribēju uzzināt, vai to paredzēts vēl izdarīt? Man kā cilvēkam, kas beidzis Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumu (agrāk –
Daugavpils tehnikums) un jaunības gados daudz laika pavadījis ceļojot, tas varētu būt aktuāli, un varbūt tā būtu iespēja atgriezties mājās. Vai jums nebūtu grūti šo informāciju noskaidrot, jo, zvanot uz domi, man neviens nevarēja atbildēt. Varbūt, ja ne man, tad kādam citam, jaunāka gada gājuma cilvēkam tas varētu būt aktuāli,” raksta lasītājs.

Alūksnes novada pašvaldības Centrālās administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Melzoba skaidro: Alūksnes izziņas un pakalpojumu centra projekts paredz, ka tā teritorijā komersanti radīs divas jaunas darbavietas līdz 2025. gadam saskaņā ar Pašvaldību likuma 4. panta pirmās daļas 12. punktu (iepriekš attiecīgi likuma “Par pašvaldībām” 15. panta pirmās daļas 10. punktu “sekmēt saimniecisko darbību attiecīgajā administratīvajā teritorijā, rūpēties par bezdarba samazināšanu”).

“Šādas vakances pagaidām vēl nav izsludinātas, taču Tūrisma informācijas centram pašlaik ir viena aktuāla vakance – Izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem speciālists, stāsta pašvaldības pārstāve. Jāpiebilst, ka pašvaldība ir atvērta saziņai darba dienās darba laikā, turklāt vienmēr var rakstīt e-pasta vēstuli.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Jātiesājās ar to korumpēto domi.Kādu vajag ietupināt cietumā,piemēram adļerugas.Esmu pārliecināts,ka šie abi ir iesaistīti informācijas centra celtniecības afērās.Būvizmaksas summa neatbilst projektam,kas ir uzcelts.

    16
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.