Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vai dzīve ir kā cirks?

Viss ir atkarīgs no tā, kā mēs pieņemam dzīvi. Pirmkārt, nevajag pārlieku pieķerties nekādām vērtībām. Veiksme jāuztver kā pagaidu vinnests. Neveiksmes kā pagaidu zaudējums. Iekšēji jābūt gatavam uz zaudējumu- tāpēc dzīvo tik viegli, cik spēj.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Personīgajā dzīvē šāda pozīcija nozīmē to, ka vadāmies pēc principa- Dievs labi dara ko darīdams un pasīvi pieņemam visu, kas ar mums notiek. Ja nelamā- labi, lamā- tātad tā vajag. Mēs pieņemam jebkuru notikumu pavērsienu, neizsakot iebildumus vai nosodījumu visdažādākajās situācijās. Tātad- lai notiek kas notikdams, tik un tā dzīve ir skaista. Šajā dzīves pozīcijā ir jāpieņem, ka dzīve ir liels mehānisms, bet mēs esam maza skrūvīte tajā. Šādu pozīciju var ieņemt cilvēki, kuriem nav iebildumu pret dzīvi un to pieņem visās izpausmēs.

Kā panākt, lai viss būtu tā, kā gribas? Pirmais noteikums saka, ka domām vienmēr jābūt pozitīvām! Šis noteikums paredz sevi redzēt tādu, kāds vēlētos būt. Jābūt dažādiem pozitīvu notikumu attīstības variantiem. Vienmēr jādomā tikai par gaidāmā notikuma pozitīvu attīstību. Otrkārt, jāpeld pa straumi. Tas nozīmē, ka no daudzām vēlmēm jāizraugās tā vēlēšanās, kura šobrīd ir visvieglāk īstenot. Trešais princips saka, ka jābūt spēcīgam, jākrāj enerģija un tā jāizlieto, saskaņā ar izvirzītajiem mērķiem! Jāpatur prātā, ka neveiksmes ir audzināšanas līdzeklis. Jāuzticas savam liktenim un ar pateicību jāpieņem viss, kas ar mums notiek, nekādā gadījumā sirdī nedrīkst glabāt aizvainojumu, ja augstāko spēku attieksme nav tik labvēlīga, kā gribētos.

Cilvēkam ir raksturīgi aizmirst un noniecināt savus sasniegumus un koncentrēt uzmanību uz trūkumiem, bet tādējādi tiek samazināta viņa enerģētika un pārliecība par saviem spēkiem. Nedrīkst vēlēt nelaimi citiem cilvēkiem pat nejauši. Par gaidāmo notikumu labāk nerunāt skaļi apstiprinošā formā. Labāk neteikt neko, iekams tas nav noticis. Ja nevar nerunāt, tad jārunā par to kā par gaidāmu vai varbūtēju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziniet, es sāku pieturēties pie šiem ieteikumiem – rezultāti ir! Manī ir zudusi trauksme, uzlabojusies veselība un attiecības ar draugiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.