Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Uz Eiropas Parlamenta vēlēšanām gāju ar mīlestību sirdī

Foto: Sandra Apine

Vēlēšanu rītā jūtos ļoti pacilāta. Jo ir taču par ko – ne jau katru gadu ir Eiropas parlamenta vēlēšanas. Mēs esam Eiropā un Alūksnes balsis nav mazsvarīgas. Gatavojos savlaicīgi, ieklausīdamās savā sirds balsī. Jo gods kam gods informācijas netrūka, tikai pašai klusumā bija jāpieņem lēmums. Tāpēc vēlēšanu dienā vairs nevajadzēja domāt. Saģērbos kā uz svētkiem aiz cieņas pret pašu ievērojamo notikumu, aiz cieņas pret komisijas locekļiem, kuri sagaidīja vēlētājus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Klusībā priecājos, ka esmu Alūksnē, ka pati varu aiziet un varu to darīt. Vismaz šogad! Vai cits gads pienāks, arī par to aizdomājos jo tik daudzus pazīstamus cilvēkus gads ir aizvedis Mūžībā. Dzīvība ir tik trausla, ka labāk neatlikt, vismaz vēlēšanas.

Gāju ar došanas prieku, apzinoties, ka pašas darbība var daudz ietekmēt. Kādu enerģiju sūtīsim citiem, tādu saņemsim atpakaļ. Vēloties iegūt labvēlīgus rezultātus, jāatceras, ka pastāv izvēle, kā uzvesties. Es biļetenu aizpildīju ar mīlestību sirdī. Jo domas taču aiziet kosmosā. No cilvēka, šajā gadījumā no manis, nekas daudz netika prasīts, atlika tikai saskaņot savu rīcību ar savu iekšējo pasauli un Dieva likumiem. Svarīgi ir būt ne tikai ņēmējam, bet arī devējam, turklāt labprātīgi, bez nīgruma sirdī.

Mans vēlēšanu iecirknis bija Alūksnes novada pašvaldības administratīvā ēka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Manā skatījumā, ļoti korekti viss noritēja. Cilvēki nāca pa vienam, kopā ar ģimeni, klusu mierīgi, bez lieka trokšņa. Patīkama atmosfēra. Paldies vēlēšanu komisijai par darbu. Nācu mājās ar gandarījumu sirdī, jo arī es varēju lemt par Eiropas Savienības, arī savu, mūsu visu nākotni. Dievs svētī Latviju un, protams. mūsu novadu!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.