Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Šodien – Baltijas ceļa gadadiena

Šodien, 23. augustā, Baltijas ceļa atceres pasākumā Alūksnē, ikviens var iesaistīties atvedot un atnesot ziedus no saviem dārziem īpašu spēka zīmju tapšanai un vēlāk arī apmeklējot atceres dienai veltīto koncertu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

23. augustā, kad trīs Baltijas valstis atzīmēs Baltijas ceļa 33. gadadienu, no pulksten 8.00 līdz 11.00 Alūksnē, skvērā Lielā Ezera ielā (blakus taksometru pieturai), novada mazpulcēni un Alūksnes novada Kultūras centra darbinieki kārtos ziedus četrās īpašās spēka zīmēs – trīs no tām būs veltītas Baltijas valstīm un ceturtā – Ukrainai.

“Plānots spēka zīmes veidot katras valsts karoga krāsās, tādēļ īpaši aicinām nest ziedus Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas karogu krāsās, taču pasākuma rīkotāji un spēka zīmju veidotāji būs pateicīgi par jebkādiem ziediem. Sadarbībā ar Alūksnes un Apes novada fondu šajā pasākumā aicināti piedalīties arī ukraiņi, kuri šobrīd raduši patvērumu mūsu novada teritorijā. Baltijas ceļa atceres dienas pasākumos Alūksnē viesosies represēto organizācijas pārstāvji no Igaunijas – arī viņi pievienos savus atvestos ziedus spēka zīmēs,” stāsta Alūksnes novada pašvaldības Centrālās administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Savukārt pulksten 12.00 skvērā Lielā Ezera ielā, kur jau būs izveidotas spēka zīmes no ziediem, visi aicināti uz Baltijas ceļa atcerei veltītu Līgas un Ivara Reņģu koncertu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.