Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

SAC “Alūksne” iemītnieku pavasara svētki un kulinārā meistardarbnīca martā

8.martā sociālās aprūpes centrā “Alūksne” (turpmāk – SAC) valdīja patīkams pavasara svētku koncerta gaidīšanas laiks, jo sievietes saņēmušas pa tulpītei no vīriešiem – gaidīja mazos ciemiņus no kaimiņu iestādes Alūksnes pilsētā – bērnudārza “Pienenīte”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smaidīgās audzinātājas, čalojošie zēni un meitenes ienākot SAC ienesa jautru un gaišu svētku noskaņu. Dziedošie un dejojošie bērni sniedza pavasara svētku koncertu ar skanīgām dziesmām, interesantām dejām un noslēgumā SAC iemītniekiem un darbiniekiem pasniedza pašgatavotas apsveikumu kartītes ar krāšņiem pavasara ziediem, pūkainiem pūpoliem, saldām konfektēm un sirsnīgiem pavasara sveicieniem. Savukārt SAC iemītnieki pateicās ar skaļiem applausiem, priecīgiem smaidiem, lielum lielu PALDIES un konfekšu dāvanām. Visi klātesošie vienojās, ka sadarbība jāturpina arī citos gadalaikos.

9.marta rītā SAC darbinieces Jūlijas vadībā un Vēsmas uzraudzībā norisinājās sātīgā rosola gatavošanas kulinārā meistardarbnīca, kurā šoreiz piedalījās Aija, Einārs, Dzintra, Zina, Helēna, Jevgēnija un Māris. Visi draudzīgi un cītīgi grieza savārītos kartupeļus, burkānus, olas, desu, svaigos un marinētos gurķus. Kungu spēcīgās rokas noderēja ne vien pie rosola gatavošanas, bet arī pie platās salātu bļodas sagriezto sastāvdaļu sajaukšanas ar Lielo karoti! Noslēgumā sātīgos salātus baudīja visi kulinārās meistardarbnīcas procesa dalībnieki, kuri klausījās Eināra interneta dzīlēs atrastās un akurāti pierakstītās dzīves atziņas un domu graudus par sievietēm un visu skaisto pasaulē!

Sociālās aprūpes centra “Alūksne”( turpmāk – SAC) iemītnieces lielajā zālē sagatavoja smilšu mīklas cepumus, kurus salika uz četrām lielajām cepešpannām. Kamēr virtuves cepeškrāsnī cepās smilšu mīklas cepumi, mūsu iemītnieces uzsāka jaukas sarunas par cepšanas tradīcijām, minēja dažādas mīklas par krāsniņām, pīrāgiem, dažādiem dārzeņiem, atcerējās tautasdziesmas un kopīgi ar SAC vadītāju, sociālo darbinieci, sociālo rehabilitētāju un sociālo aprūpētāju dziedāja vairākas dziesmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.