Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Rosina izvietot norādes zīmi uz Siseņu priedēm

Ekrānuzņēmums Google maps

“Alūksnes pilsētu un novadu mūsu pašvaldība pozicionē kā tūristu galamērķi. Līdz šim vairāk tiek reklamēts tūrisms, kas vērsts uz izklaidi, atpūtu dabā un kultūrvēsturi. Tomēr Alūksnē bijuši arī dažādi vēsturiski notikumi, bet nereti pietrūkst par tiem informācijas, piemēram, informatīvu norāžu,” redakcijai raksta lasītāja, kura savu vārdu publiski nevēlas atklāt, bet redakcijā tas ir zināms. Viņa rosina Alūksnē, Pleskavas ielas malā izvietot informatīvu norādi uz Siseņu priedēm, lai ikviens var atrast, kur šī piemiņas vieta atrodas. “Gribētos, lai tas notiek jau līdz ar jauno, šā gada, tūrisma sezonu!” savu viedokli pauž alūksniete.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes tūrisma informācijas centra vadītāja Iveta Veļķere, atbildot uz šo ierosinājumu, norāda, ka Alūksnē un novadā ir daudz vēsturisku vietu, un virziena norādes uz pilnīgi visiem objektiem nav iespējams izvietot.

“Pašlaik pilsētas teritorijā izvietoti 29 informatīvie stendi pie nozīmīgākajiem kultūrvēstures un vides objektiem. Ļoti drīz novada teritorijā izvietosim vēl 30 stendus. Tāpat vēlamies informēt, ka pilsētā tūrisma virziena norādes, kas ir ceļazīme Nr.706 – virziena rādītājs – vairs neuzstādīsim. Sekojot mūsdienu tendencēm, alūksniešus un mūsu viesus aicinām vēsturiski nozīmīgus, dabas un citus piesaistes objektus izzinot un apmeklējot izmantot modernās tehnoloģijas un digitālo vidi,” saka I. Veļķere.

Informāciju par Alūksnes pilsētas un novada objektiem, tajā skaitā ar militāro vēsturi saistītajiem, viņa aicina meklēt mājas lapā www.visitaluksne.lv .

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.