Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pateicība par varonību

Nelaime nenāk brēkdama! Mūsu māja Valkas ielā 20 sadalīta divās daļās. Nelaime piezagās naktī no 7. uz 8. novembri, kad mēs mierīgi gulējām. Degšana sākās mūsu mājas otrā pusē. Mūsu kaimiņš Igors Metums, ieraudzījis dūmu mutuļus un uguni virs jumta, piezvanīja ugunsdzēsības dienestam. Viņš pamodināja mūs ar vārdiem: “Ņemiet dokumentus un ejiet ārā!” Malacis! Operatīvi!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ugunsdzēsēju mašīnas bija klāt tieši pēc piecām minūtēm, tikmēr es stresā nesu mantas pagalmā. Ieradās trīs ugunsdzēsēju brigādes, ātrā palīdzība un policija. Ugunsdzēsēju puiši darbojās kā pasakā – ātri, draudzīgi, pārliecinoši, saskaņoti un pašaizliedzīgi. Cīnoties ar uguni un dūmiem, viņi strādāja četras stundas, un mūsu mājas daļu viņi izglāba pilnībā. Netīri, nosmērējušies, noguruši viņi kā dēli mierināja mani, ka viss būs kārtībā. Jā, viņi paveica savu darbu, bet kā? Varonīgi! Žēl, ka nezinu viņu vārdus, ceru, ka priekšniecība to noskaidros. Gribu pateikties ugunsdzēsības daļas priekšniekam Gintam Ilvam, komandiera vietniekam Mārtiņam Kornim un inspektoram Genādijam Vihrovam.

Labu mācībstundu jūs pasniedzāt saviem padotajiem. Iesaku izcelt šādu varonīgu rīcību! Šie puiši ir pelnījuši algas paaugstinājumu, papildu brīvdienas vai apbalvojumu par varonību. Saskaņoti šajā naktī strādāja arī citi dienesti. Policisti, skaidrojot ugunsgrēka iemeslus un redzot manu šoka stāvokli, izsauca ātro palīdzību. Ļoti patīkami! Ātrās palīdzības darbinieki pret vecmāmiņu (es šajā lomā) attiecās kā pret bērnu.

Sirds kardiogramma, asinsspiediena mērīšana, zāles, sirsnīgas sarunas un rūpes. Sirsnīgs paldies jums visiem, labie ļaudis, kuri naktī no 7. un 8. novembri strādāja, par uzticību savam darbam, labsirdību un palīdzību, par cilvēkmīlestību!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar cieņu – Taisija Kļaviņa

Foto: Skaties.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.