Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Mākslinieki iepriecina aprūpes centra iemītniekus!

16. maijā aprūpes centra “Alūksne” un “Pīlādži” iemītniekiem, kopā ar pavadošajām personām bija iespēja apmeklēt bezmaksas pasākumu Alūksnes Kultūras centrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aprūpes centra iemītniekiem brauciens uz Alūksnes Kultūras centru bija jau piedzīvojums. Izskanēja domas, ka tur nav bijuši 20 un vairāk gadus. Nama brīnišķīgās pārvērtības iepriecināja visus.
Foajē varēja apskatīt arī Alūksnes mākslinieces L. Kukles darbu izstādi. Tie priecēja ar dažādību un stilu savdabību. Tika izmēģināti arī kafejnīcas ērtie krēsli. Jauki izbaudīt iespējas, ko sniedz jaunas izremontētas telpas.

Pirms pasākuma centra mazajā zālē satikās abu aprūpes centru iemītnieki un atklājās, ka satiek sen neredzētus paziņas. Kopīgās sarunās un atmiņās aizritēja minūtes līdz mirklim, kad varēja doties uz lielo zāli. Plašums, izbrīnīja iemītniekus.

Kultūras centrā pasākumu organizēja apvienība Latvijas Koncerti, piedalījās solisti Evija Martinsone, Ilona Bagele, Juris Jope,, Kalvis Kalniņš, taustiņinstrumentus spēlēja Uģis Krišjānis, Rīgas Horeogrāfijas Vidusskolas dejotājas priecēja ar izsmalcināto deju soli, “Varde par solistu” stāstu izstāstīja Karīna Bērziņa. Mākslinieki mūs ieveda bērnībā, kad bija jāmācās notis, tās izdziedāja, parādīja, kā dzied solo, duetā un četrbalsīgi. Jauki publiku iesaistīja balss vingrinājumos un dziesmu atskaņošanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tas bija vienreizējs mākslas baudījums. Mums šodien svētku diena, tā šī pasākuma noslēgumā teica ik viens iemītnieks. Jauki, kaut biežāk varētu baudīt tik kvalitatīvi sastādītu koncertuzvedumu.

Liels paldies Alūksnes Kultūras centra direktorei Sanitai Bērziņai, kas piedāvāja iespēju aprūpes centra iemītniekiem apmeklēt koncertu.

Izsakām pateicību arī Mālupes pagasta pārvaldes vadītājai Ivetai Priedei, kas nodrošināja SAC “Pīlādži” iemītniekus ar autotransportu un Sociālo lietu pārvaldei, kas atbalstīja ar transportu SAC “Alūksne” klientus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.