Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Maija mirkļi Balvos

Foto: Ieva Pētersone

Ir silta Maija diena un es nolēmu apciemot Balvus. Mans mērķis nebija veikali, bet apciemot Balvu sakrālo centru, pie viena apskatīties pilsētu maija noskaņās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Autobusā cilvēku nav daudz – Maliena, Mālupe, Liepna un tad jau arī Balvi. Sestdienu izvēlējos tāpēc, ka šajā dienā darbojas Sakrālais centrs. Tuvojas pusdienas laiks, kad autobuss piestājas autoostā, pūš neliels vējš, tāpēc lielu karstumu nejūtu.

Kad jau esmu gana staigājusi un foto kamerā ir pietiekami daudz bilžu, dodos uz Sakrālo centru, kas bija arī galvenais mans brauciena mērķis. Pa centra durvīm nāk pretī jauns vīrietis ar suni, iepazīstamies. Saucot par Jāni un tā esot suņu dāma Dora un paņem klēpī, tā arī top foto. Jānis stāsta, ka esot centra darbinieks un aicina iet tālāk – tur mani sagaida centra darbiniece, pasākumu organizētāja Rita ar bļodiņu rokā. Arī man laipni piedāvā pusdienas, neatsakos, zupa garšīga. Pie galda jau daudz apmeklētāju, visi sanākuši uz Marijas skolas nodarbību – tur apgūst kristīgo evaņģelizāciju, Ritai ir arī muzikālā izglītība, strādā Balvu mūzikas skolā. Brīdi pakavējos, tad aizeju līdz altārim ,kur ir redzams Dieva Mātes Marijas attēls. Tur arī saņemu gandarījumu palūdzoties un lūdzot piedošanu. Tad arī laiks doties uz autoostu, diena ir izdevusies jo esmu saņēmusi to, kāpēc es braucu uz Balviem un apmeklēju Sakrālo centru.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.