Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kultūras centra apmeklētājiem auksti

Līdz ar ziemas iestāšanos, mainās arī iekštelpu temperatūra. To “uz savas ādas” izjuta Valsts svētku pasākuma un grupas “Raxtu raxti” koncerta apmeklētāji Alūksnes Kultūras centrā novembra vidū. Lasītāji par to sūdzas redakcijā, paužot cerību, ka šī situācija bijusi izņēmums, jo grib saviesīgos pasākumos Kultūras centrā justies omulīgi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Lielajā zālē bija auksti. Novēroju, ka uz Valsts svētku pasākumu bija ieradušās sievietes plānās īspiedurkņu kleitās, kas bija svinīgas un atbilda sarīkojumam, taču viņas bija reāli nosalušas. Cilvēki zālē sēdēja sarāvušies. Tāpat bija arī grupas “Raxtu raxti” koncertā, kad pat ansambļa dalībnieces starpbrīdī sildīja rokas zem karstā ūdens krāna,” laikrakstam stāsta kāds pasākumu apmeklētājs. Viņš ir neizpratnē par to, kas tobrīd Kultūras centrā noticis, kādēļ zālē koncerta un sarīkojuma laikā nebija pietiekams siltums. “Varbūt Kultūras centrs taupa energoresursus, un tas būtu tikai normāli, taču tad tomēr pasākumu apmeklētāji kaut kādā veidā par to jāinformē. Tā sakot – ģērbieties silti, koncerta laikā būs vēsi. Vai arī –
pielieciet ieejas biļetei klāt vienu eiro, samaksāsim, bet lai ir tā, ka koncertu varam baudīt siltumā, ka nesalst māksliniekiem,” saka mūsu laikraksta lasītājs.

Lai skaidrotu nepatīkamo starpgadījumu, redakcija vērsās pie Alūksnes novada Kultūras centra direktores Sanitas Bērziņas. “Vispirms jau atvainojos Kultūras centra apmeklētājiem par sagādātajām neērtībām. Varu nomierināt – nekas ārkārtējs nav noticis. Kultūras centrs, līdz iestājās ziema, energoresursus apkurei izmantoja taupīgi. Iepriekšējos koncertos apmeklētāju bija daudz, zālē bija karsti, tādēļ pastiprināti tika darbināta arī ventilācijas sistēma. Diezgan strauji kļūstot aukstam, lielā zāle un pārējās telpas, lai arī apkuri pagriezām pat par dažiem grādiem intenīvāku, nespēja tik ātri sasilt. Tā bija apstākļu sakritība, bet šobrīd temperatūra atkal ir piemērota telpām. Paldies par sapratni, paldies par piedāvājumu piemaksāt, bet tas nav nepieciešams,” saka S. Bērziņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.