Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Domāsim pozitīvi

Tas kā cilvēks domā, ietekmē viņa ķermeni, jūtas, veselību, attiecības, harmoniju, labklājību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja mūsu izturēšanās pamatā ir pozitīva, ja gaidām un domās iztēlojamies prieku, apmierinājumu un laimi, tad mēs piesaistīsim cilvēkus, radīsim situācijas un notikumus, kas atbilst pozitīvajām gaidām. Jo vairāk pozitīvas enerģijas mēs ieguldām jo biežāk tas sāk izpausties mūsu dzīvē.

piemēram:

,, Mana dzīve plaukst!’’

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

,,Es priecājos par visu, ko es daru.”

,, Ar mani viss ir kārtībā.’’

Daudziem cilvēkiem ir negatīvi uzskati par ēdienu. Mēs baidāmies, ka apēstais darīs mūs tuklus var būt par cēloni kādai slimībai. Viss, ko ēdot domājam, atsaucas uz mūsu pašsajūtu. Pirms gulētiešanas, pēc pamošanās vai kaut kad dienas laikā ieteicams pieliet glāzi ar aukstu ūdeni. Apsēsties un lēnām to izdzert. Dzerot stāstīt sev, ka šis ūdens ir dzīvības eliksīrs un jaunības avots. Iedomāties, ka tas aizskalo visus sārņus un atnes lielu enerģiju, vitalitāti, skaistumu un veselību, sevišķi tagad, COVID-19 laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arvien savā dzīvē piesaistām to, par ko visvairāk domājam, uz ko visdziļāk ceram un ko iztēlojamies visdzīvāk. To zināja jau senais latvietis, teikdams: „ Kā vilku piemin, vilks klāt.’’ Savukārt izteikta, bet nevēlama doma būs dzēsta, atraidīta ar trīsreizēju nospļaušanos pār kreiso plecu. Domām un jūtām piemīt to magnētiskā enerģija, kas pievelk līdzīga rakstura enerģiju, jo noteiktas kvalitātes vai noteiktas vibrācijas enerģija tiecas pievilkt līdzīgas kvalitātes. Zemes cilvēks ar īpašu kanālu saistīts ar Debesīm.

Labu domāt, labu darīt, nešaubīties, bet ticēt pozitīvajam, mīlēt sevi, lai mīlestībā varētu dalīties- tas ir ļoti svarīgi. Pozitīvā enerģija atgriežas atpakaļ, tāpat kā sliktie vārdi vispirms uzmeklē to raidītāju. Tā kā skaņa ir lāzeram līdzīga enerģijas forma, skaņas vibrējošo paraugu atkārtošana spēj ietekmēt cilvēka iekšējo programmu. Ik dienu izmantojamas mantras, kas izraisa dziļu reakciju organismā, piemēram: „Ļaujiet celt gaismā mīlu, kas ir visa pamats laikā un telpā. Lai nāk iztēle un iedziļināšanās, lai nākotne kļūst atklāta, lai iekšējā skaņa liecina, ka ārējā šķelšanās ir izzudusi, lai gūst virsroku mīla, lai visas būtnes ir mīlošas.’’

Viss, kas labi domāts, baro mīlestību. Šīs patiesības izpratne ir ceļa sākums uz pilnību.

Attēlam ilustratīva nozīme

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.